Úspěch v hodnocení Chambers & Partners

S velkým potěšením oznamujeme, že i letos se nám podařilo uspět v nezávislém mezinárodním hodnocení nejlepších právních kanceláří a právníků Chambers & Partners.

Advokáti DELTA legal se v tomto prestižním žebříčku umisťují pravidelně již od roku 2011. Letos ocenění získali naši partneři Libor Vacek v kategorii Banking & Finance, Pavel Fára v kategorii Real Estate. A jelikož jsme týmoví hráči, slaví celá DELTA legal.

„Nesmírně si vážíme tohoto ocenění. Děkujeme jak klientům, bez jejichž důvěry bychom nemohli poskytovat služby v takové kvalitě, za kterou jsme byli oceněni, tak i všem kolegům z kanceláře za jejich maximální pracovní nasazení a podporu za všech okolností.“  Libor Vacek

V oblasti B&F DELTA legal mimo jiné připravila pro klienta emisi korporátních dluhopisů, zastupovala přední finanční skupinu v soudních sporech týkajících se vymáhání věřitelských práv z finanční dokumentace, radila klientům ohledně plnění požadavků finanční regulace či vyjednávala kompletní úvěrovou a finanční dokumentaci.

Zajímavé projekty se udály i v nemovitostním sektoru, kde se naši právníci podíleli na několika významných akvizicích komerčních nemovitostí v Praze i napříč Českou republikou. Pomohli jsme klientům s pronájmy více než dvou desítek tisíc metrů čtverečních kancelářských, logistických a průmyslových prostor, kdy naši právníci vystupovali jak na straně pronajímatelů, tak i nájemců.

Obrovský nárůst počtu řešených projektů si vyžádalo další rozšíření týmu DELTA legal o kolegy se zkušenostmi z mezinárodních advokátních kanceláří. Nadále zajišťujeme kvalitní poradenství ve všech oblastech obchodního práva, aktuálně kromě výše uvedeného např. v oblasti GDPR či pracovního práva; našich secretarial services využívá už více jak 70 zahraničních klientů. Stále vytíženější je i stálá slovenská sekce, jejíž význam neustále sílí.

Našimi klienty jsou jak investiční společnosti a banky, tak i velké a střední podniky. Jsme pyšní na to, že i přes růst kanceláře se nám daří stále udržovat maximálně individualizovaný přístup a dokážeme nabídnout komerčně promyšlené řešení „na míru“, což je klienty dlouhodobě ceněno. Zakládáme si na tom, aby veškeré procesy byly pod neustálou kontrolou partnerů a seniorních advokátů, zároveň si však vážíme mnohdy inovativních a neotřelých řešení, se kterými přicházejí naši juniorní kolegové. Jelikož máme praxi z velkých mezinárodních i menších českých kanceláří, jsme schopni každému klientovi nabídnout to nejlepší z obou – a to hlavně řešení, které je nejvhodnější právě pro něj. Díky členství v mezinárodní síti dokážeme zajistit poradenství téměř v jakékoliv jurisdikci.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci na dalších zajímavých projektech!

 

Libor VacekPavel Fára