DELTA legal rozšiřuje svůj tým

V našem týmu jsme přivítali novou kolegyni Kristýnu Dubovou Helešicovou.

Kristýna se zaměřuje na obchodní právo zejména na oblast nemovitostního práva, rodinného práva, korporátního práva a spornou agendu. V minulosti poskytovala právní služby jednomu z největších obchodních center v Praze se zaměřením na běžné nájemní smlouvy a nájemní smlouvy v souvislosti s plánovanou expanzí zmíněného obchodního centra. Rovněž se zabývala rodinným právem s přeshraničním prvkem nebo např. právním auditem dokumentů pro zahraniční klienty v jedné celosvětově známé kauze. Před DELTA legal Kristýna pracovala jako samostatná advokátka a ještě předtím působila v advokátních kancelářích rutland ježek nebo Kotrlík Bourgreault Andruško.

Akademický rok 2008/2009 Kristýna strávila na la Universitat de Barcelona, kde studovala ústavní právo, procesní právo, občanské právo a veřejné právo ve španělštině jako předpoklad pro úspěšné zakončení studijního programu LL.B. právo se španělštinou na University of Sheffield.

Po absolvování Mimořádného studia v roce 2012/2013 na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze byla Kristýna zapsána do seznamu advokátních koncipientů České advokátní komory. Během téhož akademického roku Kristýna vypomáhala v Odboru pro záležitosti EU Senátu PČR jako externí překladatelka v rámci stáže. Kristýna hovoří anglicky a španělsky a je členkou Českomoravské myslivecké jednoty, dříve se věnovala klasickému opernímu zpěvu (přes 12 let) a hraje na klavír.

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete

Odesláním kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, jména a příjmení) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za měsíc. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, jména a příjmení) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů.

Tento článek je pouze vyjádřením obecného názoru naší advokátní kanceláře a jeho účelem je toliko upozornit na některé aspekty problematiky, o které pojednává. Tento článek nemá povahu rady či doporučení v konkrétní záležitosti a na informace v něm uvedené nelze spoléhat jako na právní službu ve smyslu zákona o advokacii, ani jako na informaci či radu ve smyslu ustanovení § 2950 občanského zákoníku. Pro posouzení Vaší konkrétní situace Vám doporučujeme obstarat si cílené právní poradenství, ať již poskytované naší advokátní kanceláří, či jinou oprávněnou osobou. Pro více informací k nám poskytovaným službám nás kontaktujte. Naši advokáti Vám rádi budou k dispozici.