Mezinárodní den památek a sídel

Připomeňte si s námi u příležitosti Mezinárodního dne památek a sídel krásu a jedinečnost kulturního dědictví České republiky. Ve spolupráci s Czech National Trust (CNT) se již od roku 2013 snažíme chránit významné odkazy z historie českého národa.

Mezi projekty CNT za účasti DELTA legal patřila např. akvizice hrobky Marie von Ebner-Eschenbachové, spisovatelky českého původu a literární ikony 19. století nebo rekonstrukce meteorologického sloupku u Masarykova nádraží v Praze.

Zajímají vás národní kulturní památky, historie a vše kolem nich? Chtěli byste s námi budovat jejich povědomí a přispět českému odkazu, třeba i ve vašem okolí? Ozvěte se nám a společně zvládneme více.

 

Přihlásit se k odběru Právních novinek:

[sc name=“Mailchimp signup form“]

Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Vaše osobní údaje po ukončení komunikace odstraníme z databáze.