Opět slavíme úspěch v mezinárodním žebříčku Chambers & Partners

I díky Vám jsme znovu uspěli v Chambers & Partners, nezávislém mezinárodním hodnocení nejkvalitnějších právních kanceláří a právníků.

Advokáti DELTA legal se v tomto prestižním žebříčku umisťují pravidelně již od roku 2011. Letos ocenění získal Pavel Fára, vedoucí partner týmu nemovitostí.

„Děkuji všem klientům a kolegům za skvělou spolupráci. Všechny nás moc těší, že se nám znovu, již jedenáctkrát v řadě, podařilo uspět v žebříčku Chambers & Partners. Minulý rok nebyl pro nikoho jednoduchý. Bereme to jako příležitost. Spustili jsme dlouho plánované projekty, zapojili nové technologie do naší práce a zahájili právní služby v dalších oblastech. Měli jsme štěstí a našli nové skvělé kolegy a kolegyně, kteří do týmu vnesli další energii a jiné perspektivy. Jsem nadšený, že stejně aktivně k současné situaci přistupují i naši klienti. V posledním roce jsme tak s nimi mohli rozvíjet řadu originálních obchodních nápadů. Přestože všichni bojujeme se situací, kterou nikdo z nás dříve nezažil, daří se nám i klientům nacházet vhodná řešení, vzájemně se inspirovat a nečekat na návrat do normálu. Nemohu se proto dočkat projektů, které na nás čekají letos, věřím, že budou opět jedinečné,“ uvedl Pavel Fára.

DELTA legal je advokátní kancelář se sídlem v Praze zajišťující kompletní obchodněprávní služby. Poskytujeme ucelené, efektivní, inovativní právní poradenství nejvyšší kvality, a to nejen v České republice, ale také na Slovensku prostřednictvím naší stálé slovenské sekce. Spoluprací s kolegy z předních zahraničních advokátní kanceláří z globální sítě Interlaw dokážeme pomoci klientům s právními službami po celém světě.

Chambers & Partners je prestižní žebříček nejkvalitnějších právních kanceláří a právníků po celém světě. Stojí na komplexním hodnocení tím, že zohledňuje kvalitu klientského servisu, úroveň komerčních znalostí, zkušenosti, pečlivost i inovativní přístupy.

 

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete

Odesláním kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, jména a příjmení) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za měsíc. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, jména a příjmení) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů.

Tento článek je pouze vyjádřením obecného názoru naší advokátní kanceláře a jeho účelem je toliko upozornit na některé aspekty problematiky, o které pojednává. Tento článek nemá povahu rady či doporučení v konkrétní záležitosti a na informace v něm uvedené nelze spoléhat jako na právní službu ve smyslu zákona o advokacii, ani jako na informaci či radu ve smyslu ustanovení § 2950 občanského zákoníku. Pro posouzení Vaší konkrétní situace Vám doporučujeme obstarat si cílené právní poradenství, ať již poskytované naší advokátní kanceláří, či jinou oprávněnou osobou. Pro více informací k nám poskytovaným službám nás kontaktujte. Naši advokáti Vám rádi budou k dispozici.