Opět slavíme úspěch v mezinárodním žebříčku Chambers & Partners

I díky Vám jsme znovu uspěli v Chambers & Partners, nezávislém mezinárodním hodnocení nejkvalitnějších právních kanceláří a právníků.

Advokáti DELTA legal se v tomto prestižním žebříčku umisťují pravidelně již od roku 2011. Letos ocenění získal Pavel Fára, vedoucí partner týmu nemovitostí.

„Děkuji všem klientům a kolegům za skvělou spolupráci. Všechny nás moc těší, že se nám znovu, již jedenáctkrát v řadě, podařilo uspět v žebříčku Chambers & Partners. Minulý rok nebyl pro nikoho jednoduchý. Bereme to jako příležitost. Spustili jsme dlouho plánované projekty, zapojili nové technologie do naší práce a zahájili právní služby v dalších oblastech. Měli jsme štěstí a našli nové skvělé kolegy a kolegyně, kteří do týmu vnesli další energii a jiné perspektivy. Jsem nadšený, že stejně aktivně k současné situaci přistupují i naši klienti. V posledním roce jsme tak s nimi mohli rozvíjet řadu originálních obchodních nápadů. Přestože všichni bojujeme se situací, kterou nikdo z nás dříve nezažil, daří se nám i klientům nacházet vhodná řešení, vzájemně se inspirovat a nečekat na návrat do normálu. Nemohu se proto dočkat projektů, které na nás čekají letos, věřím, že budou opět jedinečné,“ uvedl Pavel Fára.

DELTA legal je advokátní kancelář se sídlem v Praze zajišťující kompletní obchodněprávní služby. Poskytujeme ucelené, efektivní, inovativní právní poradenství nejvyšší kvality, a to nejen v České republice, ale také na Slovensku prostřednictvím naší stálé slovenské sekce. Spoluprací s kolegy z předních zahraničních advokátní kanceláří z globální sítě Interlaw dokážeme pomoci klientům s právními službami po celém světě.

Chambers & Partners je prestižní žebříček nejkvalitnějších právních kanceláří a právníků po celém světě. Stojí na komplexním hodnocení tím, že zohledňuje kvalitu klientského servisu, úroveň komerčních znalostí, zkušenosti, pečlivost i inovativní přístupy.

 

[sc name=“Mailchimp signup form“]