Úspěch v hodnocení Clients Choice Award

S potěšením si dovolujeme oznámit, že ocenění Client Choice Award pro rok 2019 získal za oblast bankovnictví v České republice partner naší kanceláře Libor Vacek, který se oblasti bankovnictví dlouhodobě věnuje, přičemž radí jak věřitelům z řad bank a alternativních poskytovatelů úvěrů, tak i klientům, kteří jsou příjemci financování, ať už ve formě úvěrů, dluhopisů či finančních nástrojů. Client Choice Award je v porovnání s dalšími oceněními unikátní tím, že nominace přijímá pouze od předních firem ve svých oborech činnosti.

Client Choice Award je vydáván International Law Office. International Law Office je též známa jako vydavatel Lexology, tj. právního portálu s prvotřídním obsahem určeným pro největší světové společnosti, z nichž většina figuruje v žebříčcích Fortune 500, FT Global 500 a FT Euro companies.

Úspěch v tomto hodnocení je svědectvím služeb na světové úrovni a skvělých vztahů s klienty, které se snažíme dlouhodobě budovat.

K ocenění Libor řekl: „Tohoto prestižního ocenění si velice vážím a chtěl bych poděkovat klientům kanceláře za jejich podporu a hodnocení. Stejně tak bych chtěl poděkovat kolegům z DELTA legal, bez jejichž pomoci a entuziazmu bych takového ocenění nemohl dosáhnout, a je tak jistě pravdou, že toto ocenění jim taktéž náleží. Ocenění beru i jako závazek do budoucnosti, kdy našim klientům chceme i nadále poskytovat služby té nejvyšší kvality“.

 

[sc name=“mailchimp-signup-form“ ][/sc]