Úspěch v hodnocení Clients Choice Award

S potěšením si dovolujeme oznámit, že ocenění Client Choice Award pro rok 2019 získal za oblast bankovnictví v České republice partner naší kanceláře Libor Vacek, který se oblasti bankovnictví dlouhodobě věnuje, přičemž radí jak věřitelům z řad bank a alternativních poskytovatelů úvěrů, tak i klientům, kteří jsou příjemci financování, ať už ve formě úvěrů, dluhopisů či finančních nástrojů. Client Choice Award je v porovnání s dalšími oceněními unikátní tím, že nominace přijímá pouze od předních firem ve svých oborech činnosti.

Client Choice Award je vydáván International Law Office. International Law Office je též známa jako vydavatel Lexology, tj. právního portálu s prvotřídním obsahem určeným pro největší světové společnosti, z nichž většina figuruje v žebříčcích Fortune 500, FT Global 500 a FT Euro companies.

Úspěch v tomto hodnocení je svědectvím služeb na světové úrovni a skvělých vztahů s klienty, které se snažíme dlouhodobě budovat.

K ocenění Libor řekl: „Tohoto prestižního ocenění si velice vážím a chtěl bych poděkovat klientům kanceláře za jejich podporu a hodnocení. Stejně tak bych chtěl poděkovat kolegům z DELTA legal, bez jejichž pomoci a entuziazmu bych takového ocenění nemohl dosáhnout, a je tak jistě pravdou, že toto ocenění jim taktéž náleží. Ocenění beru i jako závazek do budoucnosti, kdy našim klientům chceme i nadále poskytovat služby té nejvyšší kvality“.

 

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete

Odesláním kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, jména a příjmení) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za měsíc. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, jména a příjmení) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů.

Tento článek je pouze vyjádřením obecného názoru naší advokátní kanceláře a jeho účelem je toliko upozornit na některé aspekty problematiky, o které pojednává. Tento článek nemá povahu rady či doporučení v konkrétní záležitosti a na informace v něm uvedené nelze spoléhat jako na právní službu ve smyslu zákona o advokacii, ani jako na informaci či radu ve smyslu ustanovení § 2950 občanského zákoníku. Pro posouzení Vaší konkrétní situace Vám doporučujeme obstarat si cílené právní poradenství, ať již poskytované naší advokátní kanceláří, či jinou oprávněnou osobou. Pro více informací k nám poskytovaným službám nás kontaktujte. Naši advokáti Vám rádi budou k dispozici.