Interlaw 2019 Americas and EMEA Regional Meeting

Jiří Absolon zastupoval DELTA legal na mezinárodní konferenci prestižní sítě advokátních kanceláří Interlaw Ltd. v kanadském Montrealu, kterou hostila tamní významná právní kancelář De Grandpré Chait. Jedinečná společenská událost s účastníky z celého světa představila nejen spoustu nových možností přeshraniční právní spolupráce, ale hlavně umožnila neformálně sdílet nejnovější trendy z různých koutů světa. Právě napojením na ostatní jurisdikce skrze Interlaw DELTA legal nadále posiluje své možnosti v poradenství s mezinárodní prvkem.

Jsem velmi rád, že jsem se mohl setkat s mými zahraničními kolegy, a to při příležitosti Interlaw 2019 Joint Meeting of Americas and EMEA. Bylo velmi užitečné a inspirativní slyšet kolegy z různých jurisdikcí, seznámit se s řešením jejich konkrétních právních otázek a navázat osobní vztahy s advokáty z nejrůznějších koutů světa. Nasbírané zkušenosti určitě promítneme i do naší praxe všude, kde to bude pro klienty užitečné“.  řekl o události náš partner.

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete
Preferovaný jazyk:


Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Vaše osobní údaje po ukončení komunikace odstraníme z databáze.