AVENTIN Group dokončil nákupní zónu Shopping Jihlava

Oslavili jsme spolu s naším klientem otevření významného developerského projektu – nákupního centra Jihlava, jehož realizace trvala více než patnáct let.

Aventin Shopping Jihlava nabídne kolem čtyř set pracovních míst a obchodní plochu více než šestadvacet tisíc metrů čtverečních. Jde o jedno z největších center tohoto typu v Česku. Právě otevřená první fáze nabízí 35 obchodních jednotek segmentu „food“ i „non food“. Nová nákupní zóna se nachází na kraji Jihlavy u sjezdu na Pelhřimov.

AVENTIN je developerská firma zaměřující se na sektor retail parků v České republice. Doposud naprojektovala a postavila čtyři retailové parky. V současné době vlastní a pronajímá Shopping Znojmo, Shopping Břeclav a Shopping Jihlava. Společnost AVENTIN se ve svých centrech zaměřuje na jednotný koncept, který v budoucnu plánuje i nadále rozšiřovat a modernizovat. Výhledově chystá realizaci projektu retail parku v Moravských Budějovicích. DELTA legal pomáhá společnosti AVENTIN v právních záležitostech.

Jsme velice rádi, že jsme mohli být u otevření jedinečného jihlavského centra a přejeme našemu klientovi AVENTIN Group mnoho úspěchů v jeho další činnosti.

 

[sc name=“Mailchimp signup form“]