AVENTIN Group dokončil nákupní zónu Shopping Jihlava

Oslavili jsme spolu s naším klientem otevření významného developerského projektu – nákupního centra Jihlava, jehož realizace trvala více než patnáct let.

Aventin Shopping Jihlava nabídne kolem čtyř set pracovních míst a obchodní plochu více než šestadvacet tisíc metrů čtverečních. Jde o jedno z největších center tohoto typu v Česku. Právě otevřená první fáze nabízí 35 obchodních jednotek segmentu „food“ i „non food“. Nová nákupní zóna se nachází na kraji Jihlavy u sjezdu na Pelhřimov.

AVENTIN je developerská firma zaměřující se na sektor retail parků v České republice. Doposud naprojektovala a postavila čtyři retailové parky. V současné době vlastní a pronajímá Shopping Znojmo, Shopping Břeclav a Shopping Jihlava. Společnost AVENTIN se ve svých centrech zaměřuje na jednotný koncept, který v budoucnu plánuje i nadále rozšiřovat a modernizovat. Výhledově chystá realizaci projektu retail parku v Moravských Budějovicích. DELTA legal pomáhá společnosti AVENTIN v právních záležitostech.

Jsme velice rádi, že jsme mohli být u otevření jedinečného jihlavského centra a přejeme našemu klientovi AVENTIN Group mnoho úspěchů v jeho další činnosti.

 

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete

Odesláním kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, jména a příjmení) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za měsíc. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, jména a příjmení) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů .