Vždy něco navíc pro úspěšnou spolupráci

Jsme týmem vysoce kvalifikovaných profesionálů ve všech oblastech obchodního práva. Naši partneři mají více než 20 let zkušeností s poskytováním právních služeb místním i mezinárodním klientům. Rozsáhlé znalosti zdejšího prostředí, legislativy a trhu kombinujeme s mezinárodními standardy a respektujeme individuální potřeby každého klienta tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího řešení.

Rozumíme Vaší situaci

Naším cílem je porozumět našim klientům, seznámit se s jejich situací a s důsledky jejich rozhodnutí. Čím déle Vás známe, tím lépe Vám rozumíme a můžeme předvídat potenciální problémy. Jelikož my se staráme více, Vy můžete méně. Toto je jeden z důvodů, proč s námi většina našich klientů spolupracuje dlouhodobě.

Mějte přehled

Naši klienti mají kompletní kontrolu nad projektem, od komunikace skrze jedinou kontaktní osobu po neomezený přístup k pracovním či finančním přehledům a historii dokumentů.

Mezinárodní spolupráce

Jsme členem prestižní mezinárodní sítě nezávislých právních kanceláří Interlaw, která sdružuje více než 8 000 prvotřídních právníků ve 150 městech po celém světě. Naše členství nám pomáhá poskytovat vysoce kvalitní přeshraniční právní poradenství.

Vždy něco navíc

Uvědomujeme si důležitost sociální a profesní odpovědnosti k potřebám naší společnosti, kultury a životního prostředí. Právníci v naší kanceláři poskytují bezplatnou právní pomoc neziskovým charitativním organizacím, včetně Českého národního trustu o.p.s. a vybraným osobám v tíživé životní situaci. Naše kancelář je pyšná na to, že může podporovat divadelní společnost Dolní Chabry.

Dejte nám vědět o Vaší komunitě!