I v letošním roce se může nemovitostní tým DELTA legal pyšnit oceněním v žebříčku Chambers & Partners Europe 2023

Právníci DELTA legal ocenění získávají pravidelně sice již od roku 2011, přesto úspěch v této prestižní anketě nebere DELTA legal vůbec automaticky.

Výsledky si pochvaluje i oceněný partner Pavel Fára: „Jsme nadšení, že hodnotitelé z Chambers & Partners znovu vyznamenali naši kvalitní práci v oblasti nemovitostní práva, a můžeme se řadit mezi 12 nejvýznamnějších advokátních kanceláří v České republice. Jsem přesvědčen, že gró úspěchu je, a vždy bude, skvělá spolupráce v týmu a simultánní zapojení i dalších kolegů z jiných oblastí pro komplexní vhled do klientských potřeb. V nemovitostních projektech jmenovitě hrají zásadní roli seniorní advokátky Henrieta Hovanová a Veronika Chrobok, partner pro financování – Libor Vacek, z korporátního týmu pak Jiří Absolon, kterému znamenitě sekunduje koncipientka Denisa Bučilová. V loňském roce jsme měli možnost řešit vskutku neotřelé projekty, včetně čím dál častějších projektů přeshraničních. Bez precizně zkoordinovaného týmu ochotného hledat vhodné řešení pro konkrétního klienta by se nedalo obejít, a kolegům tímto za jejich nasazení moc děkuji.“

DELTA legal je advokátní kancelář se sídlem v Praze zajišťující kompletní obchodněprávní služby. Poskytuje ucelené, efektivní, inovativní právní poradenství nejvyšší kvality, a to nejen v České republice, ale také na Slovensku prostřednictvím stálé slovenské sekce. Spoluprací s kolegy z předních zahraničních advokátní kanceláří z globálních sítí, jichž je členem, dokáže pomoci klientům s právními případy po celém světě.

Chambers & Partners je prestižní žebříček nejkvalitnějších právních kanceláří a právníků po celém světě. Stojí na komplexním hodnocení tím, že zohledňuje kvalitu klientského servisu, úroveň komerčních znalostí, zkušenosti, pečlivost i inovativní přístupy.