DELTA legal jmenuje svým dalším partnerem Jiřího Absolona

DELTA legal, advokátní kancelář s.r.o. jmenuje od 1. listopadu 2018 svým dalším partnerem Jiřího Absolona (36). Jiří Absolon se bude i nadále věnovat především právu obchodních společností, M&A a Corporate Governance. Dále bude spolu s Michalem Zahradníkem vést tým Obchodního práva a práva společností v naší kanceláři. Rovněž povede tým, který se věnuje zavedení automatizované tvorby právních dokumentů, na které naše kancelář intenzivně pracuje.

Michalovi Zahradníkovi tato změna umožní soustředit se vedle obchodního práva, litigací a insolvencí na rozvoj poradenství v oblasti compliance.

„Jiřímu k posunu na pozici partnera srdečně gratulujeme, jeho jmenování partnerem odráží výsledky jeho tvrdé práce, jakož i jeho nesporné odborné kvality, oblíbenost a vyhledávanost klienty.“ Libor Vacek.

Jiří začínal svou profesní dráhu v advokátní kanceláři Balcar Polanský Eversheds. Následně působil v advokátní kanceláři DELTA legal od jejího vzniku. V uplynulých letech poskytoval právní poradenství jak významným českým, tak i globálním společnostem, zejména v oblasti strojírenství, automobilového průmyslu, zdravotnictví a farmacie, nemovitostí, ale i významných soukromým investorům, a to zejména v souvislosti s akvizicemi a prodeji.

Jiří vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, v rámci doktorského programu absolvoval roční pobyt na universitě Rijksuniversiteit Groningen v Nizozemsku, hovoří plynně anglicky a ve volném čase se věnuje především rodině a sportu.