Michal Zahradník pro epravo.cz

Naši spolupráci s epravo.cz jsme odstartovali aktuální video přednáškou našeho kolegy Michala Zahradníka na téma „Překonání úpadku a restart podnikání z hlediska insolvenčního práva a protikrizových opatření “.

Dozvíte se, co byste z hlediska insolvenčního práva určitě dělat neměli, co naopak dělat můžete nebo máte, a jaká mimořádná opatření, která přináší Lex Covid, můžete využít.

Přednášku naleznete zde za poplatek dle podmínek epravo.cz.

Věříme, že Vám videokurz bude k užitku.

V případě, že podnikáte a hledáte další cesty pomoci k opětovnému rozjedu Vašeho podnikání nebo jen potřebujete probrat, jak z krize ven, neváhejte využít náš krizový balíček právní pomoci Byznys (re)start. Nabízíme úvodní konzultaci s našimi advokáty zdarma.

Detaily k programu včetně možnosti rezervovat si nezávaznou schůzku najdete zde.

Přejeme hodně sil a úspěchů.

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete
Preferovaný jazyk:


Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, příjmení a data narození) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, příjmení a data narození) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů .