Klienti v Legal500 ocenili synergie mezi nemovitostmi a financováním

Znovu a díky Vám DELTA legal získala ocenění od jednoho z největších světových žebříčků hodnotící advokátní kanceláře – The Legal 500 EMEA 2019, a to rovnou za dvě oblasti: „Bankovnictví, finance a kapitálové trhy“ a „Nemovitosti a stavebnictví“. Po nedávném úspěchu našich advokátů v Client Choice Awards a Chambers & Partners máme další důvod ke společné radosti.

Týmy našich právníků pod vedením Libora Vacka a Pavla Fáry si zasloužily uznání za mimořádné synergie, jež klientům praktické propojení našich znalostí v bankovnictví a nemovitostech přináší. Ať už se jedná o akvizice, spory či řešení každodenních provozních otázek, velké či menší společnosti, české či zahraniční subjekty, DELTA legal je dle klientů jedinečná právě svou „excelentní péči o každého klienta a pochopením jeho podnikatelského záměru napříč různými oblastmi“.

„Spolupráce bankovního a nemovitostního týmu je vždy příjemná. S Liborem úzce spolupracuji již více než 10 let a celou dobu obdivuji hloubku jeho znalostí v oblasti financování.“ řekl Pavel Fára. „Zkušenosti našeho týmu v oblasti realit nám umožňují podílet se na těch nejzajímavějších transakcích na trhu. Klienti si váží Pavlova velkého komerčního porozumění a celkově konstruktivního způsobu vyjednávání.“ dodal Libor Vacek.

A jelikož poskytujeme služby i dle slovenského práva a jsme členy mezinárodní sítě Interlaw, neomezují nás v našich řešeních ani hranice různých jurisdikcí.

Děkujeme za Vaši podporu a motivaci, kterou nám přinášíte.