Advokátní kancelář DELTA legal se pevně usadila v žebříčku The Legal 500

Jeden z nejvýznamnějších mezinárodních hodnotitelů advokátních služeb, The Legal 500, znovu ocenil kancelář DELTA legal v oblastech bankovnictví, financí a kapitálových trhů, spolu s nemovitostmi a stavebnictvím. Tento úspěch přišel již poněkolikáté v řadě, DELTA legal se tak v žebříčku The Legal 500 pevně usadila.

Je to opět synergie mezi nemovitostmi a financemi, která pro klienty DELTA legal skvěle funguje. I díky této vlastnosti je možné v žebříčku The Legal 500 dlouhodobě setrvat.

Klienti z řad investičních fondů, bank a českých i zahraničních společností oceňují advokátní týmy pod vedením Libora Vacka a Pavla Fáry za praktické propojení znalostí v bankovnictví a nemovitostech, ať už v M&A a akvizičním financování, developmentu a jeho financování či při řešení sporů. DELTA legal je podle vyjádření klientů jedinečná svou pečlivostí a pochopením právní problematiky i komerčních souvislostí.

Jsme velice potěšeni důvěrou, kterou v nás vkládají naši klienti, jejichž počet se každoročně zvětšuje. Vážíme si letitých partnerství navázaných s řadou z nich. Stabilní pozitivní hodnocení v prestižním žebříčku The Legal 500 je toho potvrzením. Chtěl bych poděkovat našim klientům, ale i kolegům, bez jejichž vysokého pracovního nasazení a skvělého know-how bychom na takový úspěch nedosáhli,“ říká k hodnocení Libor Vacek.

Žebříček The Legal 500 již více než tři desetiletí posuzuje silné stránky advokátních kanceláří ve 150 jurisdikcích po celém světě. Žebříček vyzdvihuje týmy poskytující nejmodernější a inovativní právní poradenství, a to na základě informací, které hodnotitelé získávají od klientů i konkurenčních kanceláří.

Svou každodenní prací rozvíjí DELTA legal kompletní a inovativní právní služby ve všech oblastech obchodního práva, a to nejen v České republice, ale také na Slovensku prostřednictvím stálé slovenské sekce. Spoluprací s kolegy z předních zahraničních advokátní kanceláří z globální sítě Interlaw dokáže společnost pomoci klientům s právními službami po celém světě.

 

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete

Odesláním kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, jména a příjmení) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za měsíc. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, jména a příjmení) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů.

Tento článek je pouze vyjádřením obecného názoru naší advokátní kanceláře a jeho účelem je toliko upozornit na některé aspekty problematiky, o které pojednává. Tento článek nemá povahu rady či doporučení v konkrétní záležitosti a na informace v něm uvedené nelze spoléhat jako na právní službu ve smyslu zákona o advokacii, ani jako na informaci či radu ve smyslu ustanovení § 2950 občanského zákoníku. Pro posouzení Vaší konkrétní situace Vám doporučujeme obstarat si cílené právní poradenství, ať již poskytované naší advokátní kanceláří, či jinou oprávněnou osobou. Pro více informací k nám poskytovaným službám nás kontaktujte. Naši advokáti Vám rádi budou k dispozici.