Advokátní kancelář DELTA legal se pevně usadila v žebříčku The Legal 500

Jeden z nejvýznamnějších mezinárodních hodnotitelů advokátních služeb, The Legal 500, znovu ocenil kancelář DELTA legal v oblastech bankovnictví, financí a kapitálových trhů, spolu s nemovitostmi a stavebnictvím. Tento úspěch přišel již poněkolikáté v řadě, DELTA legal se tak v žebříčku The Legal 500 pevně usadila.

Je to opět synergie mezi nemovitostmi a financemi, která pro klienty DELTA legal skvěle funguje. I díky této vlastnosti je možné v žebříčku The Legal 500 dlouhodobě setrvat.

Klienti z řad investičních fondů, bank a českých i zahraničních společností oceňují advokátní týmy pod vedením Libora Vacka a Pavla Fáry za praktické propojení znalostí v bankovnictví a nemovitostech, ať už v M&A a akvizičním financování, developmentu a jeho financování či při řešení sporů. DELTA legal je podle vyjádření klientů jedinečná svou pečlivostí a pochopením právní problematiky i komerčních souvislostí.

Jsme velice potěšeni důvěrou, kterou v nás vkládají naši klienti, jejichž počet se každoročně zvětšuje. Vážíme si letitých partnerství navázaných s řadou z nich. Stabilní pozitivní hodnocení v prestižním žebříčku The Legal 500 je toho potvrzením. Chtěl bych poděkovat našim klientům, ale i kolegům, bez jejichž vysokého pracovního nasazení a skvělého know-how bychom na takový úspěch nedosáhli,“ říká k hodnocení Libor Vacek.

Žebříček The Legal 500 již více než tři desetiletí posuzuje silné stránky advokátních kanceláří ve 150 jurisdikcích po celém světě. Žebříček vyzdvihuje týmy poskytující nejmodernější a inovativní právní poradenství, a to na základě informací, které hodnotitelé získávají od klientů i konkurenčních kanceláří.

Svou každodenní prací rozvíjí DELTA legal kompletní a inovativní právní služby ve všech oblastech obchodního práva, a to nejen v České republice, ale také na Slovensku prostřednictvím stálé slovenské sekce. Spoluprací s kolegy z předních zahraničních advokátní kanceláří z globální sítě Interlaw dokáže společnost pomoci klientům s právními službami po celém světě.

 

[sc name=“Mailchimp signup form“]