DELTA legal a opatření v době koronaviru

Ujišťujeme Vás, že i naše kancelář dělá vše proto, aby zabránila šíření nového typu koronaviru ve společnosti. Zdraví našeho týmu a klientů stavíme vždy na první místo. Všichni proto nyní pracujeme z domova, abychom zamezili zbytečnému sociálnímu kontaktu.

Naše činnost však zůstává nedotknuta a i přes probíhající pandemii COVID-19 poskytujeme veškeré právní služby v neomezeném rozsahu. 

Jsme připraveni Vám poradit ve všech otázkách týkajících se koronaviru, ale i v jakékoliv jiné agendě, která se Vás dotýká či Vás zajímá. Celý náš tým je Vám k dispozici na telefonu i emailu. V případě potřeby se s Vámi rádi spojíme prostřednictvím videokonference či telekonference.

Bedlivě sledujeme probíhající opatření, abychom Vám pomohli minimalizovat dopad aktuální situace na Vaše podnikání. 

Ať už si nevíte rady s těmito nejčastějšími dotazy

  • jaký je dopad vládních opatření na Vaše podnikání
  • jaká kompenzační opatření chystá stát pro zmírnění dopadů na podnikatele
  • jaké jsou možnosti vyhnout se okamžité insolvenci pro krátkodobý výpadek v příjmech

nebo s čímkoliv jiným, neváhejte se na nás obrátit. 

V této nelehké době nabízíme nezávazné konzultace bezprostředních dopadů aktuální situace zdarma. 

Můžeme Vás plnohodnotně podporovat i v této výjimečné situaci díky rozsáhlým investicím do IT systému a digitalizaci celé kanceláře, které jsme v posledních letech vynaložili, jakož i přijatým organizačním opatřením v souvislosti s naším vlastním krizovým plánem. 

Všem přejeme pevné zdraví a co nejmenší dopad aktuálního stavu do všech aspektů života Vás, Vašich blízkých, kolegů i klientů.

Stojíme při Vás,

Vaše DELTA legal

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete
Preferovaný jazyk:


Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, příjmení a data narození) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, příjmení a data narození) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů .