DELTA legal hostovala v Praze setkání právníků elitní mezinárodní sítě nezávislých právních kanceláří Interlaw. Je nám ctí, že jsme jako součást Interlaw mohli takto významnou akci zorganizovat.

Do našeho hlavního města dorazilo téměř 100 účastníků, a to z celého světa – vedle regionu EMEA, tj. evropských zemí, zemí z blízkého a středního východu (jako např. Turecko, Izrael či Irák) a Afriky (např. Egypt, Libye či Maroko) přijeli i účastníci ze Severní i Jižní Ameriky (např. USA, Kanada, Brazílie) i z Asie (např. Indie, Čína, Tchaj-wan), či z Austrálie. Takto bohatá účast nám poskytla ideální příležitost pro osobní diskuzi nad probíhajícími přeshraničními projekty i pro domluvu nových mezinárodních příležitostí.

Vedle podnětných debat si účastníci rozšířili obzory rozmanitými přednáškami, např. od bývalého guvernéra ČNB ohledně ekonomického vývoje v našem regionu či od největších českých odborníků na AI, jejichž tipy my i všichni posluchači z advokátní sítě Interlaw již začínáme využívat pro zefektivnění práce pro naše klienty. Po náročném pracovním programu ale nemohla chybět i příležitost pro uvolnění a poznání pražských historických i gastronomických zajímavostí. České kulinářské umění účastníci okusili v ikonických restauracích Obecní dům a Bricks, památky si prohlédli při tematické pěší bojovce i z pohodlí dobové tramvaje.

Obrovský úspěch a skvělou organizaci konference potvrzují i nadšené reakce účastníků, které od jejího konce dostáváme:

Richie Leahy, advokát z AMOSS LLP, Irsko: „Odvedli jste skvělou práci a měli byste být na sebe pyšní. Doufám, že budete schopni zvládnout množství mandátů, které vám nyní přicházejí!“

Maria Clappa, partner z Tassos Papadopoulos & Associates LLC, Kypr: „Dobré ráno z velmi horkého Kypru! Srdečně všechny zdravíme a děkujeme právní kanceláři DELTA legal za skvělé setkání! Opravdu dobře zorganizované, superzábavné a velmi poučné. Těšíme se na setkání s vámi všemi v Tchaj-peji nebo ještě dříve!“

Michel Ponsard, partner z UGGC Avocats, Francie: „Děkujeme všem našim přátelům ze společnosti DELTA legal. Vaše setkání bylo úžasné ve všech oborech! Děkujeme mnohokrát“.

Radost z povedené akce panuje i v naší kanceláři:

Libor Vacek, partner, k tomu uvádí: „Jsme rádi, že si účastníci svůj často více než třídenní pobyt v Praze užili, jakož i že jsme mohli posílit stará přátelství a navázat i nová obchodní partnerství. Věřím, že setkávání se mezi právníky z různých kultur a geografických lokací je obohacující pro každého z účastníků. Skončené setkání jasně ukázalo, že firmy v rámci Interlaw sdílejí i v této náročné době tak důležité hodnotové a morální postoje k problémům současného světa, jakož i společný zájem na poskytování těch nejlepších právních služeb pro své klienty.“

Jak je vidno, celé setkání se neslo v duchu výjimečně pohodové atmosféry a efektivní spolupráce, což je podstatou sítě Interlaw – elitní globální sítě předních nezávislých advokátních kanceláří, která zahrnuje více než 8 000 právníků ve více než 150 městech po celém světě. Již mnoho desetiletí spolupracuje Interlaw se svými strategickými partnery, aby mohla podnikům po celém světě nabídnout nejkvalitnější přeshraniční právní poradenství prostřednictvím jediného kontaktního místa. Pravidelně se umisťuje na předních příčkách celosvětového hodnocení sítí advokátních kanceláří prestižního žebříčku Chambers & Partners. DELTA legal je jejím členem od roku 2017.

Věříme, že pravidelné sdílení znalostí s kolegy z oboru jsou pro inovaci a posun v rámci naší profese zásadní. Za všechny naše kolegy ze sítě Interlaw navíc můžeme stoprocentně ručit z pohledu jejich profesního i lidského přístupu. Díky tomu Vám můžeme zprostředkovat právní služby po celém světě.

Za DELTA legal proto všem účastníkům i Interlaw děkujeme, že si našli čas na tuto akci. Jsme nesmírně hrdí, že jsme společně s Vámi mohli přispět k těsnější mezinárodní právní spolupráci a budeme se těšit na další setkání, které proběhne tentokrát na Tchaj-wanu“, na závěr shrnuje partner Pavel Fára.