Jako dlouholetý člen Interlaw, globální sítě sdružující advokáty ve více než 150 městech světa, nemohla naše kancelář chybět ani na jejím letošním celosvětovém výročním zasedání, které se na konci října uskutečnilo v tropické Kostarice. Jedná se o unikátní příležitost, jak utužit vztahy s významnými zahraničními právními kancelářemi a posílit tak kvalitu našich přeshraničních služeb. DELTA legal zde reprezentoval partner Michal Zahradník.

Program výročního zasedání se skládal nejenom z přednášek a debat v rámci oblastí práva jako je transakční poradenství, bankovnictví, restrukturalizace, pracovní právo a duševní vlastnictví či z diskuzí o nových trendech při poskytování komplexní péče klientům, ale i z neformálních akcí, v rámci kterých si advokáti z celého světa mohli vyměnit kontakty a zkušenosti. Letos se kromě toho v rámci ESG aktivit Interlaw uskutečnila i úspěšná podpůrná akce, během které vzali advokáti věci do svých rukou a vlastními silami pomohli při renovaci místní školní družiny. Jak jim to šlo se můžete podívat na videu. Tyto aktivity zastřešuje iniciativa Interlaw Cares, jejímž cílem je sílu a kontakty sítě Interlaw využít i pro pomoc dobročinným organizacím a dalším charitativním iniciativám, a jejímž hrdým aktivním tahounem je i náš partner Pavel Fára.

Vážíme si toho, že jsme se opět zúčastnili takto prestižní akce s advokáty, kteří jsou špičkami ve svých oblastech, a děkujeme Interlaw za bezchybnou organizaci. Těšíme se na další setkání – například v létě příštího roku, kdy se zasedání evropské části Interlaw uskuteční v Praze.

 

Interlaw je dlouholetá elitní globální síť předních nezávislých advokátních kanceláří, která zahrnuje více než 8 000 právníků ve více než 150 městech po celém světě. Již mnoho desetiletí spolupracuje Interlaw se svými strategickými partnery, aby mohla podnikům po celém světě nabídnout nejkvalitnější přeshraniční právní poradenství prostřednictvím jediného kontaktního místa. Pravidelně se umisťuje na předních příčkách celosvětového hodnocení sítí advokátních kanceláří prestižního žebříčku Chambers & Partners.