DELTA legal opět mezi nejlépe hodnocenými kancelářemi v žebříčku Legal 500

Synergie mezi nemovitostmi a financováním v naší kanceláři zkrátka funguje. I tento rok se především díky Vám můžeme opět radovat z ocenění v žebříčku The Legal 500 pro rok 2020. Jeden z největších světových žebříčků hodnotící advokátní kanceláře ocenil právníky DELTA legal v oblastech bankovnictví, financí a kapitálových trhů spolu s nemovitostmi a stavebnictvím.

Oceněni byli i Pavel Fára vedoucí nemovitostní tým a Libor Vacek, který vede finanční praxi. Pavla klienti hodnotí jako velmi pracovitého, pečlivého a svědomitého právníka, který díky mnohaleté praxi na trhu s nemovitostmi dokáže na základě znalostí aktuálních trendů na trhu navrhovat kreativní řešení složitých situací. Libor je oceňován pro jeho velmi praktický přístup a rozsáhlé odborné znalosti, jež jsou zárukou kvalitního a hladkého průběhu veškerých transakcí.

Nadstandardní provázanost znalostí a zkušeností mezi bankovnictvím a nemovitostmi vždy přináší klientům praktické a efektivní řešení jejich problémů. Tato skutečnost se projevuje především v počtu provedených akvizic, vyřešených sporů či každodenních provozních otázek.

“Jsme velice potěšeni, že i tento rok můžeme slavit úspěch v žebříčku The Legal 500 EMEA 2020. Díky naší několikaleté úzké spolupráci, propojené s odbornými zkušenostmi všech kolegů, máme možnost podílet se na velice zajímavých transakcí na tuzemském i mezinárodním trhu. Chtěli bychom za tyto pracovní možnosti a úspěchy především poděkovat všem našim kolegům a spolupracovníkům, stejně tak jako klientům, kteří za námi stojí a v naší práci nás podporují.” komentují úspěch Libor Vacek a Pavel Fára. 

Děkujeme Vám.

 

 

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete

Odesláním kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, jména a příjmení) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za měsíc. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, jména a příjmení) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů .