Online panelová diskuze TMA

Ve středu 22. dubna 2020 se konala online panelová diskuze věnující se insolvenčním dopadům COVID-19, konkrétně nesla diskuze název “Na co se zaměřit v provozu firem”.

Turnaround Management Association (TMA) se spolu s vybranými odborníky na své již druhé panelové diskuzi věnovala dopadům koronaviru na podnikání. Jaké jsou strategie pro úspěšné přežití? Jaké jsou praktické možnosti využití insolvenčního práva? Na co se mají firmy zaměřit v této době?

Na tyto a daleko více otázek odpovídal i náš kolega, jeden z panelistů Michal Zahradník.

V případě, že jste nestihli živé vysílání, máte šanci si celou diskuzi poslechnout ze záznamu na tomto odkazu:  (https://www.youtube.com/watch?v=Z2CW5ICZPnY&feature=youtu.be)

Přejeme příjemný poslech.

 

 

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete
Preferovaný jazyk:


Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, příjmení a data narození) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, příjmení a data narození) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů .