DELTA legal opět rozšiřuje tým

Advokátní kancelář DELTA legal posiluje tým o advokátky Irenu Doleželovou SokolíkovouRenatu Hurychovou a právní asistentku Denisu Bučilovou.

 

Irena Doleželová Sokolíková se ve své praxi dlouhodobě specializuje na oblast bankovního práva a financování, M&A, korporátní právo a správu obchodních společností. Má praktické zkušenosti v oblasti práva obnovitelných zdrojů energie. Irena mimo jiné přednášela na konferencích na téma právní aspekty obchodování s emisními povolenkami a podílela se na vzniku společného podniku skupin EMMA Capital a KKCG, holdingu SAZKA Group, jedné z největších evropských skupin provozující číselné loterie.

Irena vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně a je členkou České advokátní komory. Před příchodem do DELTA legal působila Irena jako hlavní právník privátní investiční skupiny EMMA Capital zaměřující svou činnost zejména na akvizice v oblasti retailu a pracovala v předních advokátních kancelářích Clifford Chance a PRK Partners. Hovoří plynně anglicky a česky.

Irena je certifikovanou instruktorkou jógy, které se aktivně věnuje.

 

Renata Hurychová se ve své praxi dlouhodobě specializuje na oblast práva nemovitostí, pracovní právo a regulatoriku. Má praktické zkušenosti v oblasti realitních akvizic a správy nemovitostí.

Renata vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a je členkou České advokátní komory. Před příchodem do DELTA legal působila Renata v předních advokátních kancelářích Clifford Chance a Peterka Partners. Hovoří plynně anglicky a česky.

 

Denisa Bučilová je studentkou právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci v posledním ročníku. Během svých studií se zaměřovala především na občanské a obchodní právo. Kromě češtiny mluví Denisa plynně anglicky, ovládá základy němčiny a hraje na klavír.