DELTA legal se jako už tradičně umístila v žebříčku The Legal 500, který doporučuje nejlepší advokátní kanceláře. Vedle kategorií banking and finance a real estate, ve kterých opakovaně dosahujeme úspěchů po několik let, ocenili klienti letos naše služby nově i v kategorii dispute resolution. Velmi si tohoto úspěchu vážíme a považujeme ho za jasné znamení, že se naše kancelář neustále posouvá a rozvíjí správným směrem.

Po nedávném úspěchu našeho partnera Pavla Fáry v žebříčku Chambers & Partners Europe 2023 se jedná o další důvod k radosti a potvrzení naší tvrdé práce. Klienti v hodnocení naší kanceláře v tomto období oceňovali v první řadě efektivní týmovou kooperaci, rychlou komunikaci i hluboké právní znalosti. V oblasti finančního práva klienti v hodnocení uvedli mj.: „Tým kanceláře DELTA je vysoce profesionální a kombinuje vynikající znalost problematiky finančního a bankovního práva s pochopením našich obchodních a komerčních potřeb. Rovněž velmi dobře zná bankovní standardy, což nám pomáhá při efektivním strukturování našich transakcí.“ Uznávané jsou i skvělé vyjednávací schopnosti našich advokátů: „Libor Vacek je zkušený odborník na finanční a bankovní právo. Je to obchodně orientovaný právník, který přináší praktická řešení. Je efektivní při vyjednávání a dokáže dotáhnout obchod do konce. Skutečně člověk, kterému můžeme důvěřovat.“ Mezi další oceňované advokáty se řadí seniorní advokátka Veronika Chrobok či partneři Michal Zahradník a Pavel Fára: „Pavel Fára je mimořádně klidný vyjednavač, proslulý svými znalostmi v oboru. S Pavlem v týmu víme, že naše zájmy budou chráněny na nejvyšší možné úrovni.“

DELTA legal je advokátní kancelář se sídlem v Praze zajišťující kompletní obchodněprávní služby. Poskytuje ucelené, efektivní, inovativní právní poradenství nejvyšší kvality, a to nejen v České republice, ale také na Slovensku prostřednictvím stálé slovenské sekce. Spoluprací s kolegy z předních zahraničních advokátní kanceláří z globálních sítí, jichž je členem, dokáže pomoci klientům s právními případy po celém světě.

Žebříček The Legal 500 již více než tři desetiletí posuzuje silné stránky advokátních kanceláří ve 150 jurisdikcích po celém světě. Žebříček vyzdvihuje týmy poskytující nejmodernější a inovativní právní poradenství, a to na základě informací, které hodnotitelé získávají od klientů i konkurenčních kanceláří.