U nás nezapomínáme na aktivní odpočinek, abychom měli vždy svěží mysl na řešení Vašich projektů. Proto v pátek 16. června proběhl DELTA legal sportovní den, kdy se celá kancelář vydala do TJ Sokol Lety, se kterým dlouhodobě spolupracujeme, a kde pro nás nachystali celou řadu sportovních disciplín, které jsme si mohli vyzkoušet – mnozí z nás poprvé v životě.

Největšího zájmu se dočkala jednoznačně střelba ze vzduchovky na terč, ve které zvítězil partner kanceláře Michal Zahradník, ale pozor, v těsném závěsu za ním skončily i mnohé dámy! Poutavá byla i praktická ukázka šermu od profesionálního trenéra či vyčerpávající trénink tabaty. Ženská část kanceláře si zamilovala tenis, zatímco mužští kolegové okusili nástrahy boxu, a vše doplnily odpočinkové sporty jako nohejbal či ping-pong.

Právě soudržnost a schopnost doplňovat se je to, co na nás klienti oceňují – a jsme rádi, že toto můžeme i prostřednictvím podobných akcí dále budovat a posilovat.

Tělocvičná jednota Sokol Lety je dlouhodobě fungující sportovní oddíl v Letech, nabízející svým dospělým i dětským členům širokou škálu aktivit jako je tenis, volejbal, nohejbal, šerm či saunování.