Jiří Absolon na konferenci LEGITO LEGAL DISRUPTORS 2020

Náš kolega Jiří Absolon se v úterý 22. 9. 2020 zúčastnil velmi inspirativní konference LEGITO LEGAL DISRUPTORS 2020 #LLD2020 zaměřené na LegalTech a inovace v právu, která se konala pražském fóru Karlín. 

Jiří, v panelu spolu s  Filipem Čabartem (Partner, Havel & Partners), Andreou Daňhelovou (Legal DirectorFincentrum Realitya Eduardem Rochem (Legal EngeneerLegito), ve svém příspěvku zejména  informoval, jak naše advokátní kancelář přistupuje k  inovacím, jaké konkrétní LegalTech nástroje využívá a

jaké jsou naše praktické zkušenosti s  využíváním těchto nástrojů 

NapřLegito, systém pro automatizaci tvorby právních dokumentů, naše kancelář intenzivně využívá již několik let. Legito nášetří nejen čas, který jsme dříve museli věnovat opakujícím se věcem, ale umožňuje nám udržovat vysokou kvalitu našich služeb i tím, že se můžeme daleko více soustředit na složité problémy, které je třeba pečlivě promyslet nebo přijít s kreativním právnířešením. Legito nám také umožňuje jednoduše využívat naše mnohaleté know-how a aplikovat ho na naše vlastní šablony. 

„Je pro nás velká čest se zúčastnit #LLD2020 a sdílet zkušenosti s tolika významnými inovátory nejen v rámci České republiky, ale celého světa. Děkujeme Eduardu Rochovi a Ondřeji Maternovi z  Legita za jejich práci a podporu.“ dodává Jiří Absolon, Partner. 

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete

Odesláním kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, jména a příjmení) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za měsíc. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, jména a příjmení) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů.

Tento článek je pouze vyjádřením obecného názoru naší advokátní kanceláře a jeho účelem je toliko upozornit na některé aspekty problematiky, o které pojednává. Tento článek nemá povahu rady či doporučení v konkrétní záležitosti a na informace v něm uvedené nelze spoléhat jako na právní službu ve smyslu zákona o advokacii, ani jako na informaci či radu ve smyslu ustanovení § 2950 občanského zákoníku. Pro posouzení Vaší konkrétní situace Vám doporučujeme obstarat si cílené právní poradenství, ať již poskytované naší advokátní kanceláří, či jinou oprávněnou osobou. Pro více informací k nám poskytovaným službám nás kontaktujte. Naši advokáti Vám rádi budou k dispozici.