Pracovní snídaně v DELTA legal

I v dnešní nelehké době pro Vás fungujeme na sto procent, ve středu 23. září 2020 jsme proto v našich kancelářích uspořádali další pracovní snídani.

V roli přednášejícího se již po několikáté představil kolega Jiří Gorčík, který se v rámci pracovněprávní problematiky věnoval „Postupům při porušení povinností zaměstnance“.

Naši hosté se mimo jiné dozvěděli, jaké jsou nejlepší způsoby ukončení pracovního poměru a jaké má zaměstnavatel možnosti při porušení povinností ze strany zaměstnance. Celou prezentaci Jiří okořenil o zajímavé a někdy až neuvěřitelné případy, kterými se ve své judikatuře zabýval Nejvyšší soud.

Děkujeme všem účastníkům snídaně za jejich pozornost a inspirativní dotazy. Sledujte náš Facebook, LinkedIn a web pro další zajímavé akce a novinky. Těšíme se na brzkou shledanou.

Budete-li potřebovat poradit nejen v pracovněprávní problematice, neváhejte se na nás obrátit.

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete
Preferovaný jazyk:


Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, příjmení a data narození) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, příjmení a data narození) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů .