Jiří Gorčík pro Právní prostor

Náš kolega Jiří Gorčík si pro Vás připravil na webu Právního prostoru článek věnující se “Porušení povinností zaměstnance ve světle judikatury Nejvyššího soudu”.

Přečtěte si například o zaměstnanci, který platil firemní kartou útratu i za kamaráda svého podřízeného nebo jak Nejvyšší soud rozhodl o redaktorovi, který přirovnal stav panující v jedné televizní stanici k totalitě.

Celý Jiřího článek s dalšími perličkami z pracovněprávního prostředí najdete zde.

Chybělo Vám v článku nějaké téma? Potřebujete poradit s konkrétní situací? Napište nám či zavolejte a společně vymyslíme, co dál.

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete
Preferovaný jazyk:


Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, příjmení a data narození) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, příjmení a data narození) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů .