Oslavili jsme pět let

Co si představíte pod větou „Sejde se ta nejlepší společnost, aby oslavila tisíce vypsaných zvýrazňovačů, hektolitry vypité kávy, vyřešené případy a spokojené klienty během pětileté cesty ?

Nám se vybaví nezapomenutelný podzimní večer strávený s příjemnou společností v jedné z nejhezčích restaurací v Praze. A přesně taková byla naše oslava pátých narozenin.

Ve čtvrtek 7.11. 2019 advokátní kancelář DELTA legal oslavila páté narozeniny v restauraci Bastion Prague. A že to byla oslava vážně parádní. Během celého večera nás a naše hosty bavil kouzelný kouzelník Sergej, který nejenom že předvedl výbornou show plnou karet, ale motal hlavy našim hostům svými triky pěkně zblízka přímo u jejich stolů.  Někteří z těch, které Sergej okouzlil, si prý ještě nestačili překvapené výrazy z obličeje smazat. Celým večerem se linula oddechová jazzová hudba, třešničkou na dortu  pak bylo výborné jídlo a pití, především všemi vychvalovaná hovězí líčka a skvostné víno.

Dovolte nám zde věnovat ještě pár řádků poděkování.

Nejprve našim úžasným hostům za to, že si našli čas v nabitých kalendářích a potěšili nás svou společností. Bastionu, který nám připravil excelentní servis a předvedl velmi profesionální přístup. Kouzelníkovi za to, že všem doslova vytřel zrak. Fotografovi za precizní dokumentaci večera.

A v neposlední řadě všem našim klientům, přátelům i rodinám za to, že držíte s námi a již více jak pět let můžeme být partnery.

Děkujeme a těšíme se na Vás při dalších příležitostech!

 

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete
Preferovaný jazyk:


Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Vaše osobní údaje po ukončení komunikace odstraníme z databáze.