Michal Zahradník na Interlaw v Pekingu

Posilujeme naše mezinárodní aktivity, a proto jsme jako členové Interlaw nemohli chybět ani na třídenní globální konferenci pořádané právě touto organizací.

Jako každým rokem šlo převážně o sdílení – a zde nemůžeme než přímo citovat Michala – „žhavých“ právních témat a propojení vědomostí napříč všemi kouty světa. Kromě diskuze o aktuálních otázkách a nejnovějších právních inovacích byly na pořadu dne i zajímavé workshopy doplněné neformálními setkáními s právníky různých oborů z celého světa. Celý program pak uzavírala velmi přínosná konference týkající se výkonu zahraničních soudních rozhodnutí v Číně.

„Jsem velice rád, že existuje možnost globálního propojení naší profese, a že toho naše advokátní kancelář může být součástí. Největším přínosem těchto konferencí je zajisté poznání jiných přístupů řešení právních otázek. Je vždy velice povzbuzující a motivující debatovat s kolegy z jiných zemí a obohacovat se díky tomu novými informacemi. Kromě veškerých výhod, které akce ve výsledku přinese hlavně klientům, je však vždy také milé „jen“ navázat nové kontakty s lidmi, kteří se zajímají o stejný obor jako Vy“ pochvaluje si Michal svou návštěvu Pekingu. A doplňuje, že nových zkušeností vskutku všeho druhu prý bylo vzhledem k exotické lokalitě tentokrát opravdu dost.

Interlaw je přední mezinárodní síť nezávislých advokátních kanceláří, která zahrnuje přes 7 500 právníku se sídlem ve více než 150 městech po celém světě. Nabízí klientům ze všech koutů světa nejkvalitnější přeshraniční právní poradenství a jejich poskytované služby pokrývají všechny klíčové oblasti a trhy po celém světě. Za svou práci jsou každoročně odměňováni významnými tituly, pro rok 2019 jsou jimi Top Ranked Elite Network pro Evropu, Kanadu, Jižní Ameriku a celý svět. Za rok 2020 získali ocenění Leading Law Firm Network: The Elite a Top Ranked Elite Law Firm Network.

Pokud by Vás zajímalo víc, dejte nám vědět nebo sledujte naše novinky.

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete
Preferovaný jazyk:


Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Vaše osobní údaje po ukončení komunikace odstraníme z databáze.