Snídaně s chutí nástrah pracovního poměru

 

Zajímá Vás, jak významná je konkurenční doložka, jak se vyhnout diskriminaci či zda lze pracovní poměr sjednat zpětně? DELTA legal Vás zve na předvánoční, příjemně-užitečnou snídani na téma „12 nástrah při uzavírání pracovního poměru“.

Procesem uzavírání pracovní smlouvy a jeho úskalími Vás provede náš nový kolega a odborník na pracovní právo JUDr. Jiří Gorčík.

Přijďte nás zahrnout Vašimi zapeklitými dotazy! Dozvíte se novinky z judikatury a hlavně aktuální postřehy z praxe.

Těšíme se 12.12.2019 od 8,45 hod v prostorách naší kanceláře.

A v mezidobí si můžete číst třeba právě Jiřího článek (ZDE).

Registrujte se do 5.12.2019 na emailu marketing@deltalegal.cz.

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete
Preferovaný jazyk:


Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Vaše osobní údaje po ukončení komunikace odstraníme z databáze.