Úspěch v hodnocení LEGAL 500

Největší světový žebříček hodnotící advokátní kanceláře – The Legal 500 – zveřejnil své hodnocení na rok 2018 pro oblast EMEA, ve kterém byli oceněni  advokáti DELTA legal.

Libor Vacek, Michal Zahradník a Pavel Fára byli oceněni v oblasti Bankovnictví, financí a kapitálových trhů. V této oblasti se DELTA legal soustřeďuje na korporátní bankovní financování, spotřebitelské finanční produkty, kapitálové trhy a regulatorní poradenství. Naši právníci jsou ceněni zejména pro jejich osobní přístup, kreativitu a široké znalosti.

Pavel Fára a Libor Vacek byli rovněž oceněni v oblasti Nemovitostí a stavebnictví, a to v souvislosti s jejich účastí na řadě významných akvizic komerčních nemovitostí po celé České republice.

Po našem úspěchu v mezinárodním hodnocení nejlepších advokátních kanceláří Chambers & Partners na jaře tohoto roku nás velmi těší úspěch i v žebříčku The Legal 500, který potvrzuje mezinárodní kvalitu našich služeb.

Děkujeme všem našim klientům za jejich důvěru a podporu, které si velmi vážíme. Těšíme se na další zajímavou spolupráci!

 

Michal Zahradník