DELTA legal radila Dimension Data při vytváření jednoho ze dvou celosvětových středisek klientské podpory v Praze

DELTA legal poskytla právní poradenství skupině Dimension Data („DD“) v souvislosti s celosvětovou přeměnou způsobu poskytování klientské podpory.

Poté, co DD zaznamenalo velké úspěchy s prvním globálním střediskem klientské podpory v indickém Bangalore, DELTA legal asistovala při vzniku druhého obdobného střediska klientské podpory, tentokrát v Praze – Prague Global Delivery Center („PGDC“). Tým vedli Pavel Fára, Libor Vacek a Jiří Absolon.

Projekt si vyžádal komplexní řešení, vč. pronájmu více než 2.500 m2 moderních kancelářských a skladových prostor v Enterprise Office Center v Praze 4, založení nového subjektu, právní pomoc při zaměstnání místních i zahraničních pracovníků, registraci k DPH aj.

„Asistovali jsme našemu dlouhodobému klientovi při vyjednávání s protistranami a veřejnými orgány, jakož i při vypracování příslušné transakční dokumentace. Jsme potěšeni, že projekt byl úspěšně dokončen,“ uvedl Pavel Fára, partner DELTA legal.

Dle Yanga Li, finančního ředitele PGDC, s pražským globálním střediskem klientské podpory nabídne DD podpůrné služby v takové škále a agilitě, která umožní DD dostatečně poznat IT infrastrukturu svých klientů. „Naše kanceláře jsou úhledné, vzdušné a moderní, uzpůsobené tak, aby podporovaly spolupráci, inovaci a nové nápady,“ dodává Yang Li.

DD je členem NTT Group, jedné z předních světových skupin v oblasti informačních technologií (ICT), zastřešující mnoho globálních technologických společností. Poskytuje ICT řešení a služby pro společnosti z Fortune 100 a 500 po celém světě, a to formou „IT-as-a-service,“ např. poradenské služby v cloudu, přípravu cloudové infrastruktury, cloudové služby pro společnost Microsoft, „enterprise mobility-as-a-service,“ partnerský program onecloud i jednotné služby pro společnost Cisco aj. Obě globální distribuční centra nyní podporují více než 6 000 klientů na celém světě, přes 6 milionů jejich zařízení a denně zpracují více než 1,5 milionu operací. Jsou to prostředí certifikovaná podle ISO, vysoce zabezpečená a spravovaná pomocí podrobných výkonových měření.

 

 

 

 

 

 

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete

Odesláním kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, jména a příjmení) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za měsíc. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, jména a příjmení) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů.

Tento článek je pouze vyjádřením obecného názoru naší advokátní kanceláře a jeho účelem je toliko upozornit na některé aspekty problematiky, o které pojednává. Tento článek nemá povahu rady či doporučení v konkrétní záležitosti a na informace v něm uvedené nelze spoléhat jako na právní službu ve smyslu zákona o advokacii, ani jako na informaci či radu ve smyslu ustanovení § 2950 občanského zákoníku. Pro posouzení Vaší konkrétní situace Vám doporučujeme obstarat si cílené právní poradenství, ať již poskytované naší advokátní kanceláří, či jinou oprávněnou osobou. Pro více informací k nám poskytovaným službám nás kontaktujte. Naši advokáti Vám rádi budou k dispozici.