DELTA legal radila Dimension Data při vytváření jednoho ze dvou celosvětových středisek klientské podpory v Praze

DELTA legal poskytla právní poradenství skupině Dimension Data („DD“) v souvislosti s celosvětovou přeměnou způsobu poskytování klientské podpory.

Poté, co DD zaznamenalo velké úspěchy s prvním globálním střediskem klientské podpory v indickém Bangalore, DELTA legal asistovala při vzniku druhého obdobného střediska klientské podpory, tentokrát v Praze – Prague Global Delivery Center („PGDC“). Tým vedli Pavel Fára, Libor Vacek a Jiří Absolon.

Projekt si vyžádal komplexní řešení, vč. pronájmu více než 2.500 m2 moderních kancelářských a skladových prostor v Enterprise Office Center v Praze 4, založení nového subjektu, právní pomoc při zaměstnání místních i zahraničních pracovníků, registraci k DPH aj.

„Asistovali jsme našemu dlouhodobému klientovi při vyjednávání s protistranami a veřejnými orgány, jakož i při vypracování příslušné transakční dokumentace. Jsme potěšeni, že projekt byl úspěšně dokončen,“ uvedl Pavel Fára, partner DELTA legal.

Dle Yanga Li, finančního ředitele PGDC, s pražským globálním střediskem klientské podpory nabídne DD podpůrné služby v takové škále a agilitě, která umožní DD dostatečně poznat IT infrastrukturu svých klientů. „Naše kanceláře jsou úhledné, vzdušné a moderní, uzpůsobené tak, aby podporovaly spolupráci, inovaci a nové nápady,“ dodává Yang Li.

DD je členem NTT Group, jedné z předních světových skupin v oblasti informačních technologií (ICT), zastřešující mnoho globálních technologických společností. Poskytuje ICT řešení a služby pro společnosti z Fortune 100 a 500 po celém světě, a to formou „IT-as-a-service,“ např. poradenské služby v cloudu, přípravu cloudové infrastruktury, cloudové služby pro společnost Microsoft, „enterprise mobility-as-a-service,“ partnerský program onecloud i jednotné služby pro společnost Cisco aj. Obě globální distribuční centra nyní podporují více než 6 000 klientů na celém světě, přes 6 milionů jejich zařízení a denně zpracují více než 1,5 milionu operací. Jsou to prostředí certifikovaná podle ISO, vysoce zabezpečená a spravovaná pomocí podrobných výkonových měření.

 

 

 

 

 

 

[sc name=“Mailchimp signup form“]