DELTA legal radila Dimension Data při vytváření jednoho ze dvou celosvětových středisek klientské podpory v Praze

DELTA legal poskytla právní poradenství skupině Dimension Data („DD“) v souvislosti s celosvětovou přeměnou způsobu poskytování klientské podpory.

Poté, co DD zaznamenalo velké úspěchy s prvním globálním střediskem klientské podpory v indickém Bangalore, DELTA legal asistovala při vzniku druhého obdobného střediska klientské podpory, tentokrát v Praze  – Prague Global Delivery Center („PGDC“). Tým vedli Pavel Fára, Libor Vacek a Jiří Absolon.

Projekt si vyžádal komplexní řešení, vč. pronájmu více než 2.500 m2 moderních kancelářských a skladových prostor v Enterprise Office Center v Praze 4, založení nového subjektu, právní pomoc při zaměstnání místních i zahraničních pracovníků, registraci k DPH aj.

Asistovali jsme našemu dlouhodobému klientovi při vyjednávání s protistranami a veřejnými orgány, jakož i při vypracování příslušné transakční dokumentace. Jsme potěšeni, že projekt byl úspěšně dokončen “, uvedl Pavel Fára, partner DELTA legal.

Dle Yanga Li, finančního ředitele PGDC, s pražským globálním střediskem klientské podpory nabídne DD podpůrné služby v takové škále a agilitě, která umožní DD dostatečně poznat IT infrastrukturu svých klientů. Naše kanceláře jsou úhledné, vzdušné a moderní, uzpůsobené tak, aby podporovaly spolupráci, inovaci a nové nápady, dodává Yang Li.

DD je členem NTT Group, jedné z předních světových skupin v oblasti informačních technologií (ICT), zastřešující mnoho globálních technologických společností. Poskytuje ICT řešení a služby pro společnosti z Fortune 100 a 500 po celém světě, a to formou „IT-as-a-service“, např. poradenské služby v cloudu, přípravu cloudové infrastruktury, cloudové služby pro společnost Microsoft, „enterprise mobility-as-a-service“, partnerský program onecloud i jednotné služby pro společnost Cisco aj. Obě globální distribuční centra nyní podporují více než 6.000 klientů na celém světě, přes 6 milionů jejich zařízení a denně zpracují více než 1,5 milionu operací. Jsou to prostředí certifikovaná podle ISO, vysoce zabezpečená a spravovaná pomocí podrobných výkonových měření.

 

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru Právních novinek:

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete
Preferovaný jazyk:


Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, příjmení a data narození) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, příjmení a data narození) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů .

Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Vaše osobní údaje po ukončení komunikace odstraníme z databáze.