Tým DELTA legal je hrdý na další úspěch v žebříčku Chambers & Partners, nezávislém mezinárodním hodnocení nejkvalitnějších právních kanceláří a právníků.

 Advokáti DELTA legal se v tomto prestižním žebříčku umisťují pravidelně již od roku 2011.  I letos ocenění získal Pavel Fára, vedoucí partner týmu nemovitostí, který ocenění bere jako ohodnocení práce celého týmu DELTA legal, a děkuje všem klientům a kolegům za skvělou spolupráci a podporu.

 „Minulý rok jsme se řídili heslem ,nečekat na návrat do normálu‛. S našimi klienty a kolegy jsme aktivně hledali nové přístupy a řešení podle neustále se měnící situace. Rozhodně to byla správná cesta, která se nám osvědčila. Ani tak jsme však nemohli dohlédnout všech změn, se kterými se budeme muset vypořádávat tento a příští roky,“ reaguje Pavel Fára.  „S ohledem na probíhající vojenskou agresi na Ukrajině tento rok bude velká část našeho nasazení mířit, a již míří, do sféry profesní i sociální pomoci kolegům z Ukrajiny i dalším lidem a oblastem zasaženým do nedávné doby naprosto nepředstavitelnou invazí, která se nás velice dotýká a ovlivňuje všechny aspekty našeho života.“

DELTA legal je advokátní kancelář se sídlem v Praze zajišťující kompletní obchodněprávní služby. Poskytuje ucelené, efektivní, inovativní právní poradenství nejvyšší kvality, a to nejen v České republice, ale také na Slovensku prostřednictvím stálé slovenské sekce. Spoluprací s kolegy z předních zahraničních advokátní kanceláří z globálních sítí, jichž je členem, dokáže pomoci klientům s právními případy po celém světě.

Chambers & Partners je prestižní žebříček nejkvalitnějších právních kanceláří a právníků po celém světě. Stojí na komplexním hodnocení tím, že zohledňuje kvalitu klientského servisu, úroveň komerčních znalostí, zkušenosti, pečlivost i inovativní přístupy.