Veronika Chrobok povýšila na pozici seniorního advokáta

Veronika Chrobok byla povýšena na pozici seniorního advokáta a připojí se tak k advokátce Henrietě Hovanové, která v DELTA legal působí na seniorní pozici již od vzniku kanceláře.

Důvody posílení seniorního týmu shrnuje jeden z partnerů, Pavel Fára: „Henrieta i Veronika dlouhodobě prokazují nejen vysokou úroveň právní práce, ale i ‚to něco navíc‛, čím přispívají k naplnění strategie kanceláře: zodpovědný přístup ke klientům, promyšlené reakce na jejich požadavky, přirozený respekt v rámci týmu, a hlavně upřímná snaha o neustálý rozvoj nejen sebe, ale i celé kanceláře a nabízených služeb. Jsme moc rádi, že jejich dlouhodobé nasazení můžeme veřejně ocenit. Vážíme si jich o to víc, že jejich aktivita nepolevuje ani v situaci, kdy se obě musí vypořádat s novými trendy poskytování advokátních služeb v časech pro všechny bezprecedentních a zároveň s tím skloubit i rodinné povinnosti. Za celou naši kancelář jim děkuji a těšíme se na další společné projekty.

Henrieta se věnuje zejména nemovitostem, sporům a rodinné agendě. Vedle toho, že je česká advokátka, má vystudované i slovenské právo a v DELTA legal vede slovenskou sekci. Před příchodem do DELTA legal působila od roku 2007 jako advokátka v advokátní kanceláři Balcar Polanský Eversheds. Kromě češtiny a slovenštiny mluví Henrieta anglicky a německy.

Veronika v kanceláři působí od roku 2017, nejdříve jako advokátní koncipientka, následně jako advokátka. Vystudovala právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a fakultu financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Veronika v kanceláři zastřešuje oblast zdravotnického práva. Zaměřuje se dále na obchodní právo, zejména M&A, nemovitosti a správu obchodních korporací, věnuje se i duševnímu vlastnictví či práci pro neziskové organizace, ze kterých lze jmenovat například Sdružení pro táborovou činnost či Czech National Trust. Před příchodem do DELTA legal pracovala v CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang v korporátním týmu.

Oběma dámám blahopřejeme a věříme, že tento krok zajistí našim klientům ještě intenzivnější podporu a vnese novou perspektivu do všeho, co kancelář dělá.

 

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete

Odesláním kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, jména a příjmení) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za měsíc. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, jména a příjmení) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů.

Tento článek je pouze vyjádřením obecného názoru naší advokátní kanceláře a jeho účelem je toliko upozornit na některé aspekty problematiky, o které pojednává. Tento článek nemá povahu rady či doporučení v konkrétní záležitosti a na informace v něm uvedené nelze spoléhat jako na právní službu ve smyslu zákona o advokacii, ani jako na informaci či radu ve smyslu ustanovení § 2950 občanského zákoníku. Pro posouzení Vaší konkrétní situace Vám doporučujeme obstarat si cílené právní poradenství, ať již poskytované naší advokátní kanceláří, či jinou oprávněnou osobou. Pro více informací k nám poskytovaným službám nás kontaktujte. Naši advokáti Vám rádi budou k dispozici.