5 let Czech National Trust za podpory právníků DELTA legal

Právníci DELTA legal jsou již od roku 2013 exkluzivními právními poradci Czech National Trust, jež po stejnou dobu intenzivně bojují o ochranu významných odkazů českého národa a kultury.

CNT, české zastoupení mezinárodní myšlenky ochrany kulturního dědictví a přírody, která vznikla již koncem 19. století ve Velké Británii za účelem ochrany místních památek, oslavilo své páté narozeniny. A jak jinak než spojením příjemného s užitečným – tentokrát konferencí za účasti významných českých i zahraničních odborníků památkové ochrany v dechberoucím prostředí Letního refektáře a knihovny Strahovského kláštera.

Organizace národního trustu získaly během své existence celosvětový význam a stovky podporovatelů po celém světě. Díky CNT za podpory DELTA legal se daří toto poslání nadále rozšiřovat.

Nesmírně si vážíme toho, že můžeme být partnery tohoto projektu a podpořit všechny účastníky, dobrovolníky a příznivce, jež intenzivně věnují svůj čas a energii na zachování národního dědictví.

Pro více informací o činnosti Czech National Trust navštivte www.czechnationaltrust.org nebo kontaktuje Pavla Fáru.

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete
Preferovaný jazyk:


Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, příjmení a data narození) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, příjmení a data narození) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů .