Česko-korejské víno a investice

Láká Vás rozšíření Vašeho podnikání i za hranice? V poslední době Česká republika přitahuje čím dál víc investorů, mimo jiné z Korejské republiky. Libor Vacek a Lýdia Cadete z DELTA legal se v červnu zúčastnili „Glass of Wine“, každoroční akce pořádané Česko-korejskou společností k podpoře česko-korejských obchodních vztahů.

V pohodovém neformálním prostředí probrali se známými i novými tvářemi současnou situaci i možnosti vzájemné spolupráce na dosud velmi málo probádaném trhu.

Jižní Korea nabízí nespočet příležitostí, které pro Vás aktivně monitorujeme, stejně jako vývoj na dalších světových trzích. Skrze členství v Interlaw zajišťujeme právní poradenství ve více než 150 městech, a to včetně Soulu.

Chcete vědět víc? Ozvěte se nám, pomůžeme Vám se po právní stránce zorientovat v tradičních i netradičních lokalitách.

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete

Odesláním kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, jména a příjmení) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za měsíc. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, jména a příjmení) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů.