Květen plný konferencí

V průběhu minulého měsíce proběhla celá řada zajímavých setkání týkajících se novinek v insolvenci a včasné restrukturalizaci, praktikách přeshraniční spolupráce či modernizace v právním odvětví.

A abychom zůstali o krok napřed, nemohli jsme na nich chybět. Tématem letoška společným pro všechny obory byly moderní technologie.

Partner Michal Zahradník zastupoval DELTA legal na konferenci TMA Europe, evropské pobočky nezávislého sdružení odborníků zabývajících restrukturalizacemi, insolvencemi a jejich řešením. Události se každoročně zúčastní přes 150 obchodních profesionálů z celého světa, nejinak tomu bylo i letos. Michal, jenž je dlouhodobým členem TMA, přivezl spoustu novinek, které se Vám pokusíme postupně představit.

Na Innovative Legal Services Forum proběhla bouřlivá diskuze o vlivu technologií na obchodní společnosti a právní trh. To, že budoucnost náleží inovacím a jejich správné implementaci, asi nikoho nepřekvapí.

A co konkrétně pro to děláme my? V DELTA legal aktivně využíváme několik různých systémů, mimo jiné Legito, který vedle automatizace tvorby dokumentů zahrnuje i správu dokumentů a analytiku. V kombinaci s flexibilním přístupem ve výsledku prokazatelně šetříme klientům náklady na standardní dokumenty a můžeme se věnovat specifikům každého případu tam, kde je to potřeba, či kde se vyžaduje řešení „šité na míru“.

Těší nás, že Vám můžeme nabídnout aktuální trendy tak, abyste jejich hodnotu sami skutečně poznali.

Pro další novinky sledujte náš web nebo se přihlaste k odběru newsletteru.

[sc name=“Mailchimp signup form“]