Květen plný konferencí

V průběhu minulého měsíce proběhla celá řada zajímavých setkání týkajících se novinek v insolvenci a včasné restrukturalizaci, praktikách přeshraniční spolupráce či modernizace v právním odvětví.

A abychom zůstali o krok napřed, nemohli jsme na nich chybět. Tématem letoška společným pro všechny obory byly moderní technologie.

Partner Michal Zahradník zastupoval DELTA legal na konferenci TMA Europe, evropské pobočky nezávislého sdružení odborníků zabývajících restrukturalizacemi, insolvencemi a jejich řešením. Události se každoročně zúčastní přes 150 obchodních profesionálů z celého světa, nejinak tomu bylo i letos. Michal, jenž je dlouhodobým členem TMA, přivezl spoustu novinek, které se Vám pokusíme postupně představit.

Na Innovative Legal Services Forum proběhla bouřlivá diskuze o vlivu technologií na obchodní společnosti a právní trh. To, že budoucnost náleží inovacím a jejich správné implementaci, asi nikoho nepřekvapí.

A co konkrétně pro to děláme my? V DELTA legal aktivně využíváme několik různých systémů, mimo jiné Legito, který vedle automatizace tvorby dokumentů zahrnuje i správu dokumentů a analytiku. V kombinaci s flexibilním přístupem ve výsledku prokazatelně šetříme klientům náklady na standardní dokumenty a můžeme se věnovat specifikům každého případu tam, kde je to potřeba, či kde se vyžaduje řešení „šité na míru“.

Těší nás, že Vám můžeme nabídnout aktuální trendy tak, abyste jejich hodnotu sami skutečně poznali.

Pro další novinky sledujte náš web nebo se přihlaste k odběru newsletteru.

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete
Preferovaný jazyk:


Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, příjmení a data narození) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, příjmení a data narození) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů .