S potěšením oznamujeme, že DELTA legal rozšířila řadu neziskových projektů, kterým věří a nabízí jim svou podporu – tentokrát se jedná o spolupráci s úspěšným dětským sportovním klubem Astra Klánovice. Ten funguje již od roku 2014 a v rámci svých kurzů nabízí dětem sportovní vyžití ve dvou oddílech, a to moderní gymnastiky + estetické skupinové gymnastiky a rope skippingu. Aktuálně má více jak 170 aktivních sportovních členů ve věku 3 – 20 let, a to včetně dětí významně zasažených konfliktem na Ukrajině. Děti si mohou vybrat mezi závodním oddílem s tréninky 2x až 4x týdně a rekreačními tréninky, kde jsou dveře otevřené pro všechny. Děti se zúčastňují pravidelně soutěží na celorepublikové úrovni a opakovaně dosahují skvělých úspěchů.

Kromě pravidelných tréninků Astra Klánovice nabízí také letní soustředění či účast na kempech a workshopech a je členem České unie sportu, Českého svazu moderní gymnastiky a Českého svazu estetické skupinové gymnastiky.

Sportovní duch je u nás v kanceláři všudypřítomný a dělá nám radost moci podporovat spolek, který prostřednictvím svých špičkových trenérů pod vedením Ivany Antoňů děti vede nejen ke smysluplnému trávení volného času a rozvoji sportovních kompetencí, ale i k vzájemné toleranci a opoře.

Aktuality z činnosti spolku i soutěží najdete na Instagramu.

Astra Klánovice se tak právem řadí mezi další zajímavé projekty, kterým dlouhodobě pomáháme, jako je Czech National Trust, Klub Afázie či divadelní soubor Divoch.

Pro více informací v případě zájmu kontaktujte Veroniku Chrobok.