S velkou radostí oznamujeme, že se tým DELTA legal umístil v prestižním hodnocení Chambers & Partners Global 2024, který pravidelně doporučuje významné advokátní kanceláře. Žebříček Chambers & Partners je znám svou precizností v procesu zkoumání kvalit advokátních kanceláří a vysokou důvěryhodností díky své nezávislosti. Bere ohled nejen na úroveň znalostí, zkušeností a schopností advokátů a kanceláří jako takových, ale i na kvalitu klientského servisu či schopnosti implementovat inovativní přístupy.

V evropském vydání tohoto renomovaného žebříčku se advokáti DELTA legal s železnou pravidelností umisťují již od roku 2011. Moc nás tedy těší, že letos jsme v kategorii Banking & Finance zaznamenali úspěch i ve vydání Chambers Global, který vyzdvihuje především výsledky a schopnosti na mezinárodním poli, a potvrdili tak kvalitu, kterou na nás klienti dlouhodobě oceňují.

Moc si vážíme Vaší podpory a spokojenosti, která se do hodnocení promítla a která nás neustále motivuje se zlepšovat a vytrvale na sobě pracovat. Děkujeme za Vaši důvěru a jsme rádi, že i naše umístění v žebříčku Chambers & Partners Vám může potvrdit, že jste v dobrých rukou.

Chambers & Partners je přední světová společnost zabývající se právním hodnocením a informacemi o právních službách. Pomocí detailních výzkumů hodnotí právníky a advokátní kanceláře ve více než 200 jurisdikcích po celém světě a poskytuje nezávislé a nestranné informace a přehled o trhu.