DELTA legal právním poradcem CTP Invest při akvizici průmyslového areálu v Plzni

DELTA legal poskytla právní poradenství skupině CTP při „sale and lease-back“ plzeňského průmyslového areálu společnosti REUS

Významný developer průmyslových nemovitostí CTP Invest získal do svého portfolia průmyslový park na strategickém místě plzeňské průmyslové zóny, a to od společnosti REUS – předního evropského dodavatele komplexních kompletačních a zasilatelských služeb. Společnost REUS pokračuje ve svém působení v průmyslovém areálu nadále i po prodeji.

Areál byl převeden kombinací share a asset dealu. DELTA legal před akvizicí provedla komplexní právní prověrku a následně se podílela na vyjednávání transakční dokumentace.

CTP Invest je jedním z nejvýznamnějších developerů a vlastníků high-tech business parků ve střední a východní Evropě s celkovou pronajímatelnou plochou 5 milionů metrů čtverečních.

„Velice si ceníme možnosti asistovat CTP Invest při jeho další strategické akvizici v oblasti průmyslových nemovitostí. Struktura sale and lease-back se v tomto případě ukázala jako ideální řešení přinášející dlouhodobé benefity a spokojenost oběma stranám“, shrnuje Pavel Fára, partner kanceláře.

Do transakce se dále zapojili partneři Libor Vacek a Jiří Absolon a advokáti Renata Hurychová, Henrieta Hovanová, Irena Doleželová Sokolíková a Lukáš Koukal.

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete
Preferovaný jazyk:


Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Vaše osobní údaje po ukončení komunikace odstraníme z databáze.