DELTA legal právním poradcem TRIGEA nemovitostního fondu při jeho první akvizici

DELTA legal poskytla právní poradenství TRIGEA nemovitostnímu fondu při koupi pražské administrativní budovy Galerie Louvre

Moderní kancelářský objekt postavený dle architektonického návrhu Chapman Taylor a AG Studio se nachází v těsné blízkosti stanice metra Radlická ve velmi lákavé lokalitě Prahy 5 a slouží českým i nadnárodním společnostem, včetně Stadler, Lukoil Accounting and Finance Europe či Všeobecná zdravotní pojišťovna. Kromě velkorysých kancelářských prostor o rozloze více jak 4.500 m2 mají nájemci k dispozici restauraci v přízemí a parkovací místa v suterénu.

DELTA legal při akvizici provedla důkladnou právní prověrku, vyjednávala transakční smluvní dokumentaci a v neposlední řadě poskytla klientovi právní poradenství v souvislosti s akvizičním financováním transakce od UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Komplexnost všech procesů a nutnost velmi úzké kooperace a koordinace s bankou a dalšími poradci klienta v celém průběhu projektu si vyžádala zapojení několika týmů DELTA legal naráz. Akviziční část vedl Pavel Fára, financování pak koordinoval Libor Vacek, vše s přispěním advokátek Veroniky Chrobok, Henriety Hovanové a Lýdie Cadete a dalších partnerů kanceláře – Jiřího Absolona a Michala Zahradníka.

„Myslím, že mluvím za všechny kolegy, když shrnu, že nám bylo hlavně obrovskou ctí a potěšením pomoci klientovi v jeho prvním nákupu. Celá transakce zprostředkovaná CBRE byla nesmírně atraktivní a zajímavá jak právně, tak komerčně. Díky excelentní týmové práci všech poradců, pečlivému klientovi a velmi efektivní a věcné spolupráci s UniCredit bankou se podařilo úspěšně vyřešit i ad hoc výzvy, kterým se v žádné transakci nelze zcela vyhnout, a vše včas dokončit i v napjatém časovém harmonogramu. Klientovi přejeme mnoho úspěchů a energie pro další investice“, doplňuje Veronika Chrobok.

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete

Odesláním kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, jména a příjmení) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za měsíc. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, jména a příjmení) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů .