Advokátní kancelář DELTA legal, s.r.o. na dva týdny omládla, když přivítala dva nadějné středoškolské studenty marketingu, Marii a Daniela. Díky navázané spolupráci se školou Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o. zde oba absolvovali svou odbornou praxi a mohli tak do kanceláře přinést mnoho nových a neotřelých nápadů v marketingových, reklamních i administrativních záležitostech.

Oba nadějní marketéři se do své práce pustili s nadšením a své výstupy také několikrát prezentovali před celým týmem DELTA legal, což jim přineslo cenné zkušenosti nejen v práci samotné, ale i ve způsobu, jak své nápady co nejlépe prodat. Marie s Danielem sami pozitivně hodnotí především diverzitu úkolů, které si v rámci plného pracovního provozu advokátní kanceláře mohli vyzkoušet: „Práce byla od začátku velmi různorodá, vyzkoušeli jsme si napsat tiskové zprávy, navrhnout grafické designy na internetové příspěvky nebo například připravit SWOT analýzu. O práci jsme opravdu neměli nouzi.‘‘ 

Podporovat vzdělání a umožnit talentovaným studentům uplatnit své znalosti v praxi v reálném provozu vidíme jako jeden z nejdůležitější kroků pro úspěšnou budoucnost i pro rozvoj kanceláře. Vážíme si, že s Euroškolou Česká Lípa můžeme spolupracovat. Škole i Marii s Danem moc děkujeme za příjemné a efektivní dva týdny a přejeme jim jen to nejlepší do budoucna!

DELTA legal je advokátní kancelář se sídlem v Praze zajišťující kompletní obchodněprávní služby. Poskytuje ucelené, efektivní, inovativní právní poradenství nejvyšší kvality, a to nejen v České republice, ale také na Slovensku prostřednictvím stálé slovenské sekce. Spoluprací s kolegy z předních zahraničních advokátní kanceláří z globálních sítí, jichž je členem, dokáže pomoci klientům s právními případy po celém světě.

Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o. je soukromá střední škola s 31letou tradicí. Nabízí výuku oborů Bezpečnostní služby, Marketing a reklama a Hotelnictví a cestovní ruch. Kromě výborného zázemí v podobě dobře vybavených učeben a kvalitních pedagogů nabízí také odborné stáže v zahraničí či nadstandardní jazykové vzdělávání.