V DELTA legal se pyšníme blízkými vztahy s našimi klienty a jsme rádi, že s vámi jsme v kontaktu nejenom při řešení zapeklitých právních problémů, ale že s Vámi můžeme sdílet čas i ve více uvolněné atmosféře a podporovat Váš během Vašich úspěchů. Tak tomu bylo i během soboty 9. září, kdy se partneři naší kanceláře zúčastnili hned dvou akcí našich klientů – zatímco Jiří Absolon se vypravil na oslavu 50. výročí Centra sociálních služeb Hrabyně, Michal Zahradník a Pavel Fára nás zastupovali na turnajích v nohejbale a stolním tenise pořádaných Tělocvičnou jednotou Sokol Lety.

Centrum sociálních služeb Hrabyně, které plní nezastupitelnou roli a poskytuje podporu lidem s tělesným postižením a sníženou soběstačností, oslavilo letos již úctyhodných 50 let od svého založení. Při této příležitosti uspořádalo pro své klienty i partnery příjemný den s hojným kulturním programem. Jiří Absolon tak mohl za celou naši kancelář popřát centru i jeho vedení a zaměstnancům velkou dávku sil, podpory i financí do mnoha dalších úspěšných let.

V horkém dni se pak díky TJ Sokol Lety zapotili Michal Zahradník a Pavel Fára, kteří ve sportovním turnaji reprezentovali atletického ducha naší kanceláře. Zatímco turnaj v nohejbale neskončil pro naše nováčky v tomto sportu úspěšně, lépe na tom byl Pavel Fára v jeho oblíbeném stolním tenise, v rámci kterého v turnaji dominoval. Jako vždy si všichni zúčastnění užili veselou a přátelskou náladu, díky které se určitě vrátíme opět i v budoucnu!

Oběma našim klientům moc děkujeme za pozvání!

Centrum sociálních služeb Hrabyně vzniklo v roce 1973 a poskytuje prostřednictvím pobytové sociální služby podporu a pomoc občanům s tělesným postižením starším 18 let, kteří mají sníženou soběstačnost, a jejichž životní situace vzhledem k těžkému tělesnému postižení vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Tělocvičná jednota Sokol Lety je dlouhodobě fungující sportovní oddíl v Letech, nabízející svým dospělým i dětským členům širokou škálu aktivit jako je tenis, volejbal, nohejbal, šerm či saunování.