DELTA legal byla znovu oceněna v prestižním mezinárodním žebříčku advokátních kanceláří Chambers and Partners Europe 2024. Kancelář se umístila v oblastech Banking and Finance a Real Estate, ve kterých patří k nejlepším v České republice. Úspěch navazuje na předchozích dvanáct let, po kterých se naši advokáti v žebříčku pravidelně umisťovali jako jednotlivci. Jsme pyšní, že se nám letos podařilo dosáhnout ocenění i v tak konkurencí nabitém žebříčku prestižních advokátních kanceláří.

Za náš úspěch vděčíme především Vám, našim klientům, a zpětné vazbě, kterou jste pro hodnocení poskytli. Moc si vážíme Vaší podpory a všech společných inspirativních projektů, které nás vždy motivují hledat nová řešení a cesty. S Vámi se nenudíme, nevíme, co je stereotyp, a děkujeme za to. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom si Vaši spokojenost zasloužili a rozšířili ocenění i na další oblasti našich právních služeb.

Umístění ve společnosti top českých a evropských právních kanceláří si velmi vážíme. V dnešní rychlé době plné byrokratických i jiných překážek k takovému ocenění již dávno nestačí jen hodiny tvrdé a pečlivé právní práce, nasazení celého týmu a moderní technologie. Klienti snadno poznají, pokud jinak skvělým právníkům chybí znalost byznysu či empatie. Proto klademe důraz nejen na precizní práci a výstupy srozumitelné pro klienta, ale i na upřímné a otevřené vztahy s klientem, umožňující nám vidět výzvy z jeho pohledu, a na respekt k protistraně, na který se bohužel často zapomíná. Jen tak lze poskytovat praktickou podporu, kterou naši klienti oceňují. Mám štěstí, že pracuji s kolegy, kteří se s tímto pohledem ztotožňují,“ shrnuje partner Pavel Fára.

DELTA legal je jednou z předních advokátních kanceláří v České republice, poskytuje komerční právní poradenství českým i zahraničním klientům, včetně investičních fondů či společností Fortune 500. Kancelář je členem mezinárodní sítě Interlaw, která sdružuje více než 8 000 advokátů ve 150 zemích po celém světě.