Největší chválou je pro nás spokojenost Vás, našich klientů – a byli jste to právě Vy, kdo jste nám díky poskytnuté zpětné vazbě globálnímu žebříčku advokátních kanceláří The Legal 500 dopomohli k dalšímu úspěchu. Již poněkolikáté v řadě v něm slavíme skvělé umístění, letos konkrétně v kategoriích Banking & Finance, Real Estate a Dispute Resolution. Velmi si vážíme času, který věnujete hodnocení našich služeb, a děkujeme za sdílení Vašich názorů a postřehů!

V rámci Vašich referencí poskytnutých žebříčku The Legal 500 byl pozitivně hodnocen především námi poskytovaný profesionální, individuální a upřímný přístup, hluboké, celistvé a aktuální právní znalosti, týmová souhra či rychlá komunikace a spolehlivost našich advokátů: „DELTA legal je skvělou volbou pro každého, kdo hledá právní služby v oblasti nemovitostí. Tým je kompetentní a vstřícný a má bohaté zkušenosti ve všech oblastech práva nemovitostí. Mají také velké znalosti v oblasti investic do nemovitostí a poskytují praktické rady, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám klientů.“

Kromě umístění naší advokátní kanceláře byla individuálně v kategorii Rising Star v oblasti Real Estate oceněna senior advokátka Veronika Chrobok a její schopnosti při koordinaci mezinárodních sale and leaseback transakcí. Dalšími advokáty, které naši klienti v rámci hodnocení vyzdvihovali, byli například partneři Libor Vacek, Michal Zahradník a Pavel Fára, či senior advokátka Henrieta Hovanová: „Henrieta Hovanová je erudovaná advokátka v oblasti nemovitostí s bohatými zkušenostmi. Má hluboké znalosti práva a realitního trhu a je schopna svým klientům poskytnout komplexní a na míru šité poradenství.“

Ještě jednou děkujeme, v našich aktivitách rozhodně nepolevíme a můžete se spolehnout, že budeme i nadále dělat vše pro to, aby Vaše spokojenost byla co největší.

Žebříček The Legal 500 již více než tři desetiletí posuzuje silné stránky advokátních kanceláří ve 150 jurisdikcích po celém světě. Žebříček vyzdvihuje týmy poskytující nejmodernější a inovativní právní poradenství, a to na základě informací, které hodnotitelé získávají od klientů i konkurenčních kanceláří.