Pracovní snídaně nad HR tématy  

Rok se s rokem sešel a 23. 9. 2021 mohla znovu proběhnout pracovněprávní snídaně v naší advokátní kanceláři. Náš kolega Jiří Gorčík si opět připravil zajímavá témata: odměňování, přesčasy a kontroly ze strany inspektorátů práce.  

Během HR Brunche Jiří hovořil například o tom, jak zachovat u zaměstnavatele rovné podmínky v oblasti odměňování, jak postupovat u přesčasů a jak se chovat při kontrole ze strany inspektorátů práce. Jiří Gorčík vždy pracuje s příklady z praxe, aktuální judikaturou a snaží se srozumitelně a zajímavou formou přiblížit plusy i mínusy jednotlivých postupů při komunikaci se zaměstnanci, inspektoráty práce a dalšími orgány státní správy. 

Děkujeme všem účastníkům akce HR Brunch a budeme se těšit na další setkání. Sledujte náš Facebook, LinkedIn a web pro další zajímavé akce a novinky.  

Budete-li potřebovat poradit nejen v pracovněprávní problematice, neváhejte se obrátit na Jiřího Gorčíka nebo na Vaši kontaktní osobu v naší advokátní kanceláři. 

 

 

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete

Odesláním kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, jména a příjmení) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za měsíc. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, jména a příjmení) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů.

Tento článek je pouze vyjádřením obecného názoru naší advokátní kanceláře a jeho účelem je toliko upozornit na některé aspekty problematiky, o které pojednává. Tento článek nemá povahu rady či doporučení v konkrétní záležitosti a na informace v něm uvedené nelze spoléhat jako na právní službu ve smyslu zákona o advokacii, ani jako na informaci či radu ve smyslu ustanovení § 2950 občanského zákoníku. Pro posouzení Vaší konkrétní situace Vám doporučujeme obstarat si cílené právní poradenství, ať již poskytované naší advokátní kanceláří, či jinou oprávněnou osobou. Pro více informací k nám poskytovaným službám nás kontaktujte. Naši advokáti Vám rádi budou k dispozici.