Nové posily v DELTA legal

V našem týmu jsme přivítali dva nové  kolegy.  Novými  členy kanceláře jsou  Barbora Machulková  a Martin Jonek.

Barbora Machulková  má  pod palcem administrativní  chod kanceláře. Bára se dříve věnovala na profesionální úrovni cyklistice. Může se pyšnit titulem mistryně  republiky v horské  cyklistice nebo druhou příčkou na světovém poháru. Hrdě  také  oblékala dres  české  reprezentace. Nyní Vás její úsměv bude vítat v  naší kanceláři.

Bára vystudovala Gymnázium ve Vsetíně  a rok cestovala a pracovala po Evropě. Mluví  plynně  anglicky a dorozumí se i  španělsky.

Martin Jonek  je advokátní  koncipient se zaměřením na obchodní  a insolvenční  právo. Martin vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně  a v rámci programu Erasmus+ studoval i na univerzitě  v Lotyšsku, kde se soustředil primárně  na vnitřní  evropský  trh.

Předtím než  se přidal Martin k nám, vyzkoušel si práci u veřejného ochránce práv v Brně, kde měl na starost komunikaci s těmi, kteří  se na tuto instituci obrátili. Při studiu sbíral zkušenosti i v advokátní  kanceláři na Slovensku. Martin  je  členem  Slovenské  sekce DELTA legal.

Kdyby se Martin nerozhodl pro kariéru v  advokacii, dost pravděpodobně  bychom ho vídali na televizních obrazovkách koučovat nějakou tenisovou hvězdu. Jako velký  sportovní  nadšenec totiž v  minulosti působil i jako tenisový trenér.

Martin mluví  plynně  anglicky a dorozumí  se i německy, zvládá samozřejmě i češtinu.

 

Odebírejte novinky z oblasti práva

  • Buďte nám nablízku - jako první se dozvíte aktuality z chodu naší kanceláře či tipy na zajímavé akce
  • Buďte v obraze - budete neustále informovaní o novinkách na témata, která Vás zajímají
  • Mějte naše poradenství na dosah - zeptejte se nás kdykoliv na to, co potřebujete
Preferovaný jazyk:


Odesláním tohoto kontaktního formuláře se přihlásíte k odběru našich Právních novinek a zároveň tak souhlasíte s využitím vyplněného osobního údaje (emailu, příjmení a data narození) k jejich zasílání. Po přihlášení Vám zašleme emailem zprávu, abychom si ověřili správnost Vašeho emailu, a jejím potvrzením budete zařazeni do databáze pro rozesílání Právních novinek. Právní novinky Vám budeme zasílat přibližně jednou za čtrnáct dní. Vaše emailová adresa (jakož i další zde dobrovolně poskytnuté osobní údaje) je u nás v bezpečí a budeme o ni pečovat, dokud se ze zasílání Právních novinek neodhlásíte. Odhlásit se z odběru Právních novinek můžete kdykoli prostřednictvím žádosti zaslané na office@deltalegal.cz nebo elektronicky proklikem z patičky každé Právní novinky. Odesláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů (emailu, příjmení a data narození) k výše uvedenému účelu a Zásadami ochrany osobních údajů .