V našem týmu jsme přivítali dva nové  kolegy.  Novými  členy kanceláře jsou  Barbora Machulková  a Martin Jonek.

Barbora Machulková  má  pod palcem administrativní  chod kanceláře. Bára se dříve věnovala na profesionální úrovni cyklistice. Může se pyšnit titulem mistryně  republiky v horské  cyklistice nebo druhou příčkou na světovém poháru. Hrdě  také  oblékala dres  české  reprezentace. Nyní Vás její úsměv bude vítat v  naší kanceláři.

Bára vystudovala Gymnázium ve Vsetíně  a rok cestovala a pracovala po Evropě. Mluví  plynně  anglicky a dorozumí se i  španělsky.

Martin Jonek  je advokátní  koncipient se zaměřením na obchodní  a insolvenční  právo. Martin vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně  a v rámci programu Erasmus+ studoval i na univerzitě  v Lotyšsku, kde se soustředil primárně  na vnitřní  evropský  trh.

Předtím než  se přidal Martin k nám, vyzkoušel si práci u veřejného ochránce práv v Brně, kde měl na starost komunikaci s těmi, kteří  se na tuto instituci obrátili. Při studiu sbíral zkušenosti i v advokátní  kanceláři na Slovensku. Martin  je  členem  Slovenské  sekce DELTA legal.

Kdyby se Martin nerozhodl pro kariéru v  advokacii, dost pravděpodobně  bychom ho vídali na televizních obrazovkách koučovat nějakou tenisovou hvězdu. Jako velký  sportovní  nadšenec totiž v  minulosti působil i jako tenisový trenér.

Martin mluví  plynně  anglicky a dorozumí  se i německy, zvládá samozřejmě i češtinu.